By kimbera68 у вівторок, 11 грудня 2018 р
Опубліковано в Kutools для Outlook
відповіді 4
симпатії 0
думки 6.1K
Голосів 0
Я використовую автотекст у нових повідомленнях електронної пошти. Я випадково натиснув кнопку оновлення, і всі мої записи зникли. Крім того, якщо я намагаюся створити новий запис, він більше не відображається у фреймі Kutools. Як повернути цю функцію?
Здравствуйте,
Спробуйте встановити останні версії, а потім натисніть кнопку Оновити на панелі автотексту.
Спасибо заранее.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
У мене така ж проблема. Я використовував AutoText у версії 8.10, і він працював ідеально протягом багатьох років. Сьогодні я ввімкнув комп’ютер, і всі 20-30 моїх збережених автотекстів зникли!

Несамовито шукав відповіді, я знайшов цю тему. Я оновив до версії 10, відкрив панель і натиснув оновлення. Мої автотекст досі не відображаються. Чи є програмний файл, у якому я можу знайти свій автотекст?

Крім того, після оновлення автотекст повністю не працює. Я не можу нічого додати до панелі автотексту.

Це широко поширена проблема чи тільки ми двоє?

Зараз у мене Outlook 365 версії 1901 (збірка 11231.20130)

Будь ласка, повідомте мені, чи є якась інша корисна інформація, яку я можу надати, щоб допомогти знайти мій автотекст і відновити його функціональність у версії 10.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
У мене така ж проблема. Усі мої записи автотексту зникли, а автотекст у версії 10 взагалі не працює.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,
Дякуємо, що зв’язалися з нами.

Будь ласка, натисніть кнопку Оновити на панелі автотексту.

Або зв’яжіться з нами через sales@extendoffice.com з детальною інформацією про випуск.

Будь ласка, спробуйте зробити кілька скріншотів, щоб продемонструвати це.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення