Середа, 22 грудень 2021
  3 відповіді
  5.9 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Формат файлу MSG містить лише одне повідомлення в кожному файлі .msg, а формат файлу PDF містить величезні дані, які дуже корисні в будь-якій діяльності. Я хочу перенести свої файли MSG у формат PDF. Якщо у вас є рішення для перетворення файлу MSG у формат PDF, поясніть мені, будь ласка. 
2 років тому
·
# 2411
0
Голосів
розстібати
Привіт techie000-,

На жаль, наразі ми не маємо такої функції. Будь ласка, знайдіть в Інтернеті, щоб завантажити конвертер. :) Ми б розглянули можливість включити цю функцію в наші майбутні версії.

Якщо вам потрібно експортувати кілька електронних листів в окремі файли Text/Pdf/Html/Csv в Outlook, перегляньте цю статтю: https://www.extendoffice.com/product/kutools-for-outlook/outlook-save-emails-as-text-files.html

Аманда
2 років тому
·
# 2412
0
Голосів
розстібати
Якщо у вас MS Outlook, ви можете перетягнути в нього файл MSG і скористатися інструментом імпорту експорту для PST. Для PDF можна шукати будь-який онлайн-інструмент і легко переносити дані MSG у PDF.
2 років тому
·
# 2413
0
Голосів
розстібати
Я хочу сказати вам, що якщо вам якимось чином вдасться перенести дані MSG до EML, ви зможете перенести цей файл у PDF за допомогою Mozilla Thunderbird. Інакше рішення третьої сторони – єдина надія для вас.
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.