Анонімний користувач
  Неділя, 23 квітня 2023
  3 відповіді
  4.1 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Привіт! Зараз я створюю аркуш на основі великих даних, який містить кілька різних формул і формул посилань на клітинки для дат та інших даних. Однією з найскладніших формул або умовного форматування для створення є пошук того, як змінити колір тексту або значення в клітинці, яка посилається на іншу клітинку на іншому аркуші. Приклад: у мене є дата в клітинці C2 на аркуші 2, яка є посиланням на клітинку дати в клітинці B2 на аркуші 1. Тепер, як я можу змусити комірку C2 змінити колір тексту або значення (а не колір комірки), коли я змінюю комірку B2? Тому що зараз, якщо я зміню дату в B2 і виділюю її червоним, це змінює лише значення в клітинці C2, але не колір.

Я буду дуже вдячний, якщо хтось допоможе мені з цим.

Велике дякую!!!!
1 рік тому
·
# 3493
1
Голосів
розстібати
Привіт там,

Перегляньте цю публікацію та подивіться, чи може вона вам допомогти: https://www.extendoffice.com/forum/3-excel/1010-color-fill-cells-on-sheet1-from-drop-down-list-on-other-sheets.html

Аманда
1 рік тому
·
# 3496
0
Голосів
розстібати
Може бути багато причин втрати даних із таких пристроїв, як жорсткий диск, флеш-накопичувач, карта пам’яті, сервери Raid тощо. Однак зараз не варто хвилюватися; ви можете відновити свої дані, скориставшись Pen Drive Data Recovery softwareServices uttar Pradesh. Ми є експертом у відновленні даних з 2000 року з понад 2 мільйонами задоволених клієнтів. Ми розташовані в 15 великих містах/країнах Індії, якщо вам потрібні послуги відновлення даних, виберіть найближчий. Ми зберігаємо конфіденційність даних. Ми працюємо за Політикою без відновлення та стягнення плати. Щоб дізнатися більше, зв’яжіться з нами за номером (+91) 9868337762. Усе можна відновити з цього сайту
На нашому веб-сайті ви можете знайти всі доступні програмні засоби:
”. Основні переваги наших послуг із відновлення даних:
• Відновлення жорсткого диска
• Відновлення електронної пошти
• Відновлення сервера
• Відновлення ноутбука/настільного ПК
• Відновлення фотографій
• Відновлення знімних носіїв
• Відновлення зашифрованих даних
• Відновлення бази даних
• Відновлення даних Tally
• Android Data Recovery
• Відновлення ящика для зберігання (nas &san)
• Відновлення файлів
• Відновлення рейду
• Відновлення SD-карти
Mobial ***** відновлення
1 рік тому
·
# 3498
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда!

Дякуємо за відповідь. На жаль, я спробував пояснити метод у випадку Viepyr, але він мені не спрацював.
Додайте приклад, коли дата, виділена червоним кольором на аркуші 1, не змінюється на червоний на аркуші 2.
чи, можливо, я пропустив або ввів неправильну частину формули?
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.