Понеділок, 18 травня 2022
  1 відповіді
  4.8 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Привіт всім!

Оскільки це мій перший пост, я дякую, що врахували його, особливо якщо відповідь уже опублікована.

Ось моя мета:
Починаючи з довгого списку країн (l_country), я хочу дозволити напівавтоматичне введення (повертає значення зі спадного списку, починаючи з перших написаних літер), дозволяючи при цьому вибір кількох значень (які слідуватимуть одне за одним через ",")

На даний момент мене надихає код VBA, який дозволяє мені множинний вибір (і це працює дуже добре).
З іншого боку, лише для випадаючого списку з одним вибором я знаю, як використовувати функції OFFSET, MATCH, COUNTA, COUNTIF, які дозволяють мені напівавтоматичне введення (за допомогою перевірки даних).

Моє запитання: як поєднати ці два запити? щоб мати можливість зробити багаторазовий вибір за допомогою напівавтоматичного введення даних. Я виключаю можливість використання форм користувача (список країн занадто довгий для перевірки).

Я сподіваюся знайти на цьому форумі людей, які, можливо, вже мають відповідь або принаймні знання, щоб знайти рішення.
(За потреби я можу переслати свій сценарій VBA).


Заздалегідь дякую всім вам.



Давид.
1 рік тому
·
# 2738
0
Голосів
розстібати
Привіт Девід,

Щоб полегшити роботу, додайте файл із уже застосованими формулами, які ви згадали?
І, будь ласка, перешліть сюди код VBA, який дозволяє множинний вибір (і це дуже добре працює).

І Kutools для Excel має функцію, яка допомагає вам легко створювати розкривний список з можливістю пошуку (напівавтоматичне введення), перегляньте статтю тут: https://www.extendoffice.com/product/kutools-for-excel/excel-searchable-drop-down-list.html
(Якщо ви передплатник Kutools для Excel, ви можете використовувати цю функцію напряму. Якщо ні, вона дозволяє завантажувати та використовувати безкоштовно протягом 30 днів без обмежень :))

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.