Анонімний користувач
  П’ятниця, 05 серпень 2022
  1 відповіді
  7.9 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Чи можете ви, БУДЬ ЛАСКА, додати інструмент для MS Access? Я маю ведмедя часу. Я імпортую ВЕЛИЧЕЗНИЙ файл .csv до Access, який містить понад 4 мільйони рядків даних. Три поля, які я імпортую, якимось чином імпортуються як "Double" у Access, тому він додає 2 десяткові знаки до чисел у цих 3 стовпцях. ((( Я також розбираю файл на менші файли, з якими можу працювати в Excel, і в мене є Kutools, але я не можу знайти там вирішення цієї проблеми. Я роблю деякі оновлення менших файлів xlsx, а потім повторно імпортую їх повернутися в Access і додати все до однієї великої таблиці, яку я потім експортую у форматі .csv))) Ці стовпці є «датами», але вони не відформатовані в оригінальному виведенні як дати, і оскільки є дуже багато рядків, доступ це єдине, що я можу використовувати, щоб спробувати маніпулювати файлом. Однак НІЩО, що я роблю в Access, не запобігає появі десяткових знаків, коли я експортую його назад у формат .csv. «Дати» у стовпці виглядають так: 4302023 (це 30 квітня 2023 року), і мені потрібно, щоб він відображався з нулем на початку ЛИШЕ для місяців із січня по вересень. Мені потрібно, щоб він виглядав так у Access, і експортувати його так, щоб він виглядав так само, як; 04302023 до CSV. Він експортує за допомогою |04302023.00| у моєму експорті в .csv, розділеному вертикальними лініями. АБО експортується як 4302023 без нуля на початку за місяці з січня по вересень. :( ДОПОМОЖІТЬ!!!! Я не пишу код, тому не можу зробити більше...
1 рік тому
·
# 3007
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Щиро дякуємо за вашу довіру та ваш час. Однак наразі ми не плануємо створити надбудову для MS Access.

Якщо у вас є запитання щодо Excel, Word або Outlook, будь ласка, не соромтеся опублікувати їх тут :D

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.