By Brooks у суботу, 30 вересня 2023 р
Опубліковано в Kutools для Outlook
відповіді 6
симпатії 0
думки 3.5K
Голосів 0
Я відкрив Outlook на закритій віртуальній машині.
Унікальна електронна адреса, яка використовується лише для від’єднання, електронна пошта доставляється на іншу електронну адресу, а потім пересилається на електронну адресу, яка використовується для від’єднання.
Екземпляр Outlook ніколи не торкається.

Коли електронний лист отримано в 75% випадків, Detach створить два файли. Я спробував усе, щоб змусити його зупинити дублікати файлів.
Ось чому я створив резервування в процесі.
Див. Скріншот №1
Привіт там,

Я не знайшов вкладених файлів у вашому повідомленні. Переконайтеся, що ви їх завантажили.
Крім того, чи можете ви вказати свою версію Kutools (її можна знайти в розділі «Довідка» > «Про програму» на вкладці Kutools) і яку функцію Kutools ви використовували?

Спасибі,
Аманда
·
7 місяців тому
·
0 Любить
·
-1 голос
·
0 Коментарі
·
версія 16.00
Автоматичне від'єднання
·
7 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Я не можу додати жодного типу вкладення
·
7 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
ваша система просто повертається (перестає відповідати), коли намагається вкласти файл будь-якого типу
·
7 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт Брук,

Спасибі за інформацію. Чи можете ви розглянути можливість оновлення до Kutools версії 17? Ця новіша версія може запропонувати покращену продуктивність і допомогти вирішити проблему, з якою ви стикаєтеся, коли час від часу від’єднання створює два файли.

Крім того, якщо ви не можете прикріпити файл сюди, надішліть знімки екрана на amanda@extendoffice.com

Вибачте за біду,
Аманда
·
7 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
подвійні вкладення в автоматичному від’єднанні. найновіша версія.
·
6 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення