By scottfarris@scottfarris.com у вівторок, 12 вересня 2023 р
Опубліковано в Kutools для Outlook
відповіді 1
симпатії 0
думки 4K
Голосів 0
Я щойно почав використовувати опцію вставляти дату й час у верхній частині свого електронного листа. Це корисно, коли мені потрібно задокументувати проблему та розробити часову шкалу. Є дві невеликі проблеми:

Коли Kutools вставляє дату, над нею виникає жорстке повернення. Нічого страшного, але коли я використовую свої швидкі кроки для відповіді, моє попередньо написане повідомлення розміщується над датою. Дивись нижче.

Цей запит відхилено через відсутність замовлення на замовлення. Надішліть ще раз із номером замовлення.
У понеділок, 11 вересня 2023 року, о 4:33:54 Скотт Фарріс написав:

Друга проблема полягає в тому, що формат дати не дозволяє додати «at» між датою та часом, що робить його граматично неправильним. Я повинен сказати,

У понеділок, 11 вересня 2023 року, о 4:33:54 Скотт Фарріс написав:

Я знаю, що це досить невеликі проблеми, але я трохи ОКР, і це мене турбує.

Дякую
Скотт Фарріс
Привіт там,

Спасибі за ваш відгук. Я переслав ваші пропозиції нашій команді розробників для розгляду в наступних версіях.

Ми цінуємо вашу увагу до деталей і серйозно ставимося до ваших пропозицій. Ваш внесок допомагає нам покращити наш продукт і забезпечити кращий досвід для всіх наших користувачів.

Якщо у вас є додаткові пропозиції або виникли інші проблеми, будь ласка, не соромтеся повідомити нас. Ми тут, щоб допомогти вам.

Аманда
·
8 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення