By Конноралевіс у понеділок, 24 серпня 2020 р
Опубліковано в Kutools для Outlook
відповіді 2
симпатії 0
думки 5.9K
Голосів 0
Доброго ранку,

Я використовую Kutools протягом останніх кількох місяців і нещодавно перейшов на преміум. В основному ми використовуємо інструмент масової відповіді, який досі був чудовим.

Якщо навести курсор миші або натиснути кнопку масової відповіді, зазвичай з’являється спадне меню з усіма моїми збереженими шаблонами відповідей. Однак чомусь зараз він нічого не показує, тому взагалі не дозволяє мені використовувати цю функцію.

Скажіть, будь ласка, чи можна це легко вирішити? Мені потрібно терміново вирішити цю проблему, тож, будь ласка, зв’яжіться зі мною якнайшвидше.

До відома, я спробував видалити та перевстановити програмне забезпечення, перезапустити Outlook, а також перезавантажити комп’ютер. На жаль, нічого не вийшло.

Велике спасибі,
Здравствуйте,
Переконайтеся, що в назвах шаблонів немає спеціальних символів. "&" спричинить цю проблему. Ми спробуємо виправити це в наступній версії.
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Дякую, що повернулися до мене.
Оскільки це не дозволяє мені переглядати спадне меню з усіма моїми шаблонами, у мене немає можливості переглядати або редагувати будь-який з них. Чи є інший спосіб редагувати їх? Потім я перевірю, чи є у них спеціальні символи, і видалю їх.
Велике спасибі.
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення