Субота, 26 жовтня 2019
  4 відповіді
  6.3 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
У мене встановлено KuTools для Outlook (встановлена ​​версія: 12.0.0.0) у Outlook 365 версії 1911 (збірка 12215.20006). Коли я клацаю правою кнопкою миші значок Outlook на панелі завдань (Windows 10) і вибираю «Закрити вікно», Outlook не вимикається. Це почало відбуватися після того, як я встановив KuTools для Outlook. 
Мені потрібно перейти в «Файл» > «Вихід», щоб вимкнути Outlook.

Будь-які поради щодо того, що може бути не так?
Я використовую пробну версію KuTools для Outlook, і якщо це така поведінка, то мені краще не купувати ліцензію. 
 
4 років тому
·
# 2033
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Погляньте, будь ласка https://www.extendoffice.com/product/kutools-for-outlook/outlook-close-to-tray-minimize.html
Дякую тобі. Тепер я розумію причину такого дизайну та погоджуюся, що інколи ми схильні випадково закривати Outlook, коли ми в середині чогось. 
Я зберігаю функцію Kutools, щоб згорнути додаток. 

Дякую.
3 років тому
·
# 2035
0
Голосів
розстібати
Як правило, ця помилка виникає через інтеграцію сторонніх плагінів та інших програм із MS Outlook. За таких обставин користувач намагається закрити програму, але Outlook.exe не вимикається сам і починає показувати повідомлення про помилку на екрані.
3 років тому
·
# 2036
0
Голосів
розстібати
Різні надбудови підключаються до Outlook таким чином, що самостійне закриття Outlook стає неможливим. Щоб дізнатися, чи проблема спричинена надбудовою, вимкніть їх усі та подивіться, чи проблема зникне. Якщо Outlook тепер закривається належним чином, ви можете вмикати свої надбудови одну за одною (перезапускаючи Outlook після кожної), щоб дізнатися, яка надбудова запобігає закриттю Outlook.
Сподіваюся, ця інформація стане для вас корисною.
Apps4Rent | O365CloudExperts | CloudDesktopOnline
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.