Понеділок, 05 серпня 2019
  3 відповіді
  4.6 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
[з використанням Windows 10 Pro 1809 – Office 2019]

привіт,

Зараз я оцінюю Kutools і поки що він працює, як очікувалося. Однак у мене є проблема з розширенням, яке іноді не завантажується. Мені здається, я знаю причину, але я не можу це виправити сам.

Коли я відкриваю новий сеанс Windows, у мене під час запуску працюють 2 програми: Синхронізація календаря Google Outlook (OGCS) і Go Contact Sync Mod. Обидві програми під час запуску отримують доступ до Outlook через OLE Automation. Отже, процес outlook.exe, можливо, уже запущено приховано (головне вікно не видно) до того, як я сам запустив Outlook. У такому випадку, коли я запускаю Outlook, екран-заставка не відображається (процес уже запущено), а головне вікно з’являється відразу. Але розширення Kutools не завантажується. Якщо я виходжу з Outlook і повторно запускаю його, завантажується розширення Kutools.

Якщо я вимкну запуск OGCS і Go Contact Sync Mod під час запуску, проблем не буде, навіть якщо я їх запусту після Я сам запустив Outlook. Насправді, здається, проблема в OGCS (який, здається, виконує складніші речі за допомогою механізму автоматизації Outlook).

Я спробував запустити OGCS із затримкою, і не виникне проблем, якщо я запущу Outlook до закінчення затримки. Але так буде не завжди. Отже, це тимчасовий обхідний шлях. Очевидно, що Kutools і OGCS конкурують за деякі ресурси Outlook.

Маєте уявлення про цю дивну поведінку?

Завдяки.
4 років тому
·
# 1990
0
Голосів
розстібати
Вибачте за дублікат допису. Я думав, що перший загубився. Я не знав, що на публікацію посту знадобиться стільки часу. Це не полегшить обговорення.
4 років тому
·
# 1991
0
Голосів
розстібати
Тепер я можу описати це питання простіше і точніше.

Якщо процес outlook.exe запускається зовнішньою програмою як сервер автоматизації OLE (тому головне вікно Outlook приховано), розширення Kutools не завантажується. У цьому стані, якщо користувач запускає Outlook (процес уже запущено), одразу з’являється головне вікно Outlook (без заставки), а Kutools не видно на стрічці (оскільки розширення не завантажено).

Якщо Outlook запущено користувачем перед тим будь-який інший клієнт автоматизації OLE намагався отримати доступ до Outlook як сервера, немає проблем.

Я щойно помітив, що так само впливає на вкладку «Надбудови» Outlook.
4 років тому
·
# 1992
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Спасибі за ваш відгук.
Незабаром ми спробуємо це виправити в наступних версіях. :)
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.