Середа, 09 січень 2019
  11 відповіді
  4.6 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Ми помітили уповільнення роботи Outlook після встановлення Kutools. Якщо клацнути електронний лист, щоб відобразити його на панелі читання, знадобиться 20 секунд, щоб відобразити його, і вікно Outlook стане порожнім, доки не завершиться завантаження електронного листа. Я щойно видалив Kutools, і він миттєво показує електронні листи.

Є ідеї, що ми можемо зробити, щоб це виправити?

Спасибо!
Метт
5 років тому
·
# 1835
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Дякуємо, що зв’язалися з нами.
Чи є у вас інші надбудови в диспетчері надбудов Outlook?
Спробуйте вимкнути інші надбудови Outlook.
Спасибо заранее.
5 років тому
·
# 1836
0
Голосів
розстібати
У нас є інші надбудови, як-от для Exchange і Acrobat PDFMaker, які нам потрібні. Я спробую вимкнути все, крім надбудови Exchange, і подивлюся, що станеться.
5 років тому
·
# 1837
0
Голосів
розстібати
у мене та ж проблема.

вимкнув усі інші надбудови, але Outlook все ще відстає від Kutools 10.

якщо я вимкну Kutools, усе працює добре та швидко.
5 років тому
·
# 1838
0
Голосів
розстібати
Я зробив так само. Усі надбудови вимкнено, працює нормально. Kutools увімкнено, повільно.
5 років тому
·
# 1839
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Незабаром ми спробуємо покращити його в наступних версіях.
4 років тому
·
# 1840
0
Голосів
розстібати
Я отримував ту саму проблему, що й вище. Проте мені якось вдається отримати цей сайт http://www.aolhelp247.com/blog/how-to-delete-aol-email-hacked-account/ за технічну допомогу.
Ми помітили уповільнення роботи Outlook після встановлення Kutools. Якщо клацнути електронний лист, щоб відобразити його на панелі читання, знадобиться 20 секунд, щоб відобразити його, і вікно Outlook стане порожнім, доки не завершиться завантаження електронного листа. Я щойно видалив Kutools, і він миттєво показує електронні листи.

Є ідеї, що ми можемо зробити, щоб це виправити?

Спасибо!
Метт


У мене така ж проблема, як у Метта. Чи є якісь пропозиції, як це виправити? Я використовую пробну версію, тому що хотів спробувати Kutools для Outlook перед покупкою. Мені подобається Kutools для Excel, але це викликає миттєвий головний біль. Я вимкнув усі інші додатки, і все ще отримую синє коло смерті майже на кожному кроці з моменту встановлення. Я використовую Outlook 2016. Буду дуже вдячний за будь-які поради/підказки чи вказівки. Дякую тобі!
4 років тому
·
# 1842
0
Голосів
розстібати
У мене така ж проблема, як у Метта. Чи є якісь пропозиції, як це виправити? Я використовую пробну версію, тому що хотів спробувати Kutools для Outlook перед покупкою. Мені подобається Kutools для Excel, але це викликає миттєвий головний біль. Я вимкнув усі інші додатки, і все ще отримую синє коло смерті майже на кожному кроці з моменту встановлення. Я використовую Outlook 2016. Буду дуже вдячний за будь-які поради/підказки чи вказівки. Дякую тобі!

Удачі. Ми відмовилися від цього і ДІЙСНО заплатили за це. Я не знаю, як хтось цим користується. Очевидно, що це не помилка, яка обмежена кількома людьми.
4 років тому
·
# 1843
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Приносимо вибачення за незручності.
Якщо ви придбали програмне забезпечення та можете зв’язатися з нами для повернення коштів протягом 60 днів.
Будь ласка, зв'яжіться з нами з інформацією про своє замовлення.
Вибачте. :)
4 років тому
·
# 1844
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Приносимо вибачення за незручності.
Якщо ви придбали програмне забезпечення та можете зв’язатися з нами для повернення коштів протягом 60 днів.
Будь ласка, зв'яжіться з нами з інформацією про своє замовлення.
Вибачте. :)

Минуло більше 60 днів. Я опублікував цю тему 8 місяців тому. І це сумна відповідь. Отже, ви знаєте, що це повільно, і пропонуєте відшкодування замість того, щоб виправити це?
4 років тому
·
# 1845
0
Голосів
розстібати
Вибачте, вам слід зв'язатися з нами електронною поштою ().
Надішліть нам інформацію про замовлення електронною поштою, і ми повернемо вам кошти. Будь ласка, не турбуйтеся про це. :)
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.