By pwishh у понеділок, 05 червня 2023 року
Опубліковано в Kutools для Outlook
відповіді 3
симпатії 0
думки 4.2K
Голосів 0
Привіт там,
Я використовую Kutools для Outlook, щоб дедуплікати понад 9 тисяч листів.
Інструменти працюють нормально, але кожна операція видалення копій може обробити лише 200/300 електронних листів одночасно.
(операція полягає у виборі діапазону електронних листів для сканування, очікуванні обробки фільтрації, а потім очікуванні обробки видалення.) (~2 хвилини)

Чи є спосіб обійти це обмеження, щоб я міг обробити всі мої 9K електронних листів одночасно?
Привіт там,

Ми не маємо обмежень на цей процес дедуплікації.

Чи допоміг вам 1. спочатку виберіть повідомлення, а потім натисніть функцію, щоб видалити дублікати, або 2. спочатку клацніть функцію, а потім виберіть поштову папку?

Аманда
·
11 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт там,

Ми не маємо обмежень на цей процес дедуплікації.

Чи допоміг вам 1. спочатку виберіть повідомлення, а потім натисніть функцію, щоб видалити дублікати, або 2. спочатку клацніть функцію, а потім виберіть поштову папку?

Аманда


Спробував обидва методи. Обидва результати призводять до часткового вибору дублікатів для обробки.
·
11 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
привіт,

Вибачте за завдані незручності.

Оскільки наша функція працює лише для електронних листів, які зберігаються локально, чи не могли б ви сказати мені, який протокол електронної пошти ви використовуєте? Якщо це Exchange, важливо зазначити, що зазвичай не всі 9,000 електронних листів зберігаються локально.

Аманда
·
11 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення