П'ятниця, Березень 17 2023
  1 відповіді
  4.4 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Я шукаю спосіб додати активні прапорці до повідомлень електронної пошти в Outlook. Мені потрібні кілька прапорців, а не опитування. Я хотів би створити шаблони або «таблиці», де я міг би копіювати та вставляти інформацію у вихідне повідомлення, і щоб одержувач міг установити прапорці у своєму електронному листі-відповіді, щоб я міг бачити їхній вибір щодо низки проблем або запитань . Я спробував кілька способів вставити з Word, але нічого не працює для відповіді.

Чи дозволить мені це зробити ваша надбудова?
Чи потрібна надбудова також одержувачу, який надсилає мені відповіді?

Спасибі,

Тоні
1 рік тому
·
# 3448
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Так, панель інструментів Kutools для Outlook дозволяє швидко та легко вставляти прапорці.

Коли ви завантажите Kutools для Outlook, коли ви створите нове повідомлення, панель Kutools відобразиться праворуч у вікні повідомлення, як показано нижче. (Якщо ви його не бачите, натисніть Панель на Повідомлення вкладка.)

1 На Автотекст вкладка, 2. вибр CheckBox, а потім 3. натисніть CheckBox1 щоб вставити прапорець.
kutools pane.png

Отримавши повідомлення, одержувачі можуть поставити прапорці у своїх електронних листах із відповідями та надіслати його вам. І їм не потрібна надбудова, щоб відповісти на повідомлення.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання, будь ласка, не соромтеся запитувати мене.

Аманда
Вкладення (1)
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.