Середа, 01 лютого 2023
  7 відповіді
  5.1 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

У мене проблеми з Kutools для Outlook. Моїй машині лише 3 місяці, але коли я намагаюся використати Kutools, Outlook перестає відповідати, а потім знову відповідає, можливо, через 10 секунд. Якщо я перейду на іншу електронну адресу, те саме. Якщо я вимкну надбудову, Outlook працює нормально. Я намагався відновити Ku для Outlook, але безуспішно. Я використовую це весь час, тому будь ласка, AMA.

Спасибо!
Том
1 рік тому
·
# 3381
0
Голосів
розстібати
Привіт Том,

Не могли б ви надіслати нам інформацію нижче?
Версія операційної системи (Яку версію операційної системи Windows я використовую?):
Версія Outlook:
Версія Kutools:
Мова, яку ви використовуєте у своїй комп’ютерній системі:

Спасибо заранее.

Аманда
Привіт там,
Ось інформація, яку ви запитували.
Версія операційної системи (яка версія операційної системи Windows у мене?): Windows 11 Pro v21h2 build 22000.1516
Версія Outlook: версія 2211 (збірка 15831.20252)
Версія Kutools: v16.00
Мова, яку ви використовуєте у своїй комп’ютерній системі: англійська
1 рік тому
·
# 3387
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Клацніть Файл > Параметри облікового запису > Параметри облікового запису. Потім двічі клацніть обліковий запис електронної пошти. У спливаючому вікні «Параметри облікового запису Exchange» установіть прапорець, як показано нижче.
account settings.png

Будь ласка, спробуйте.

Аманда
Вкладення (1)
Привіт там.

Я зняв цей прапорець, і хоча Outlook зараз працює досить повільно, принаймні це розширення знову працює. Чи можна щось зробити, щоб знову ввімкнути режим кешування?

Спасибі,
Том
1 рік тому
·
# 3398
0
Голосів
розстібати
привіт,

Ви повинні встановити цей прапорець, щоб увімкнути режим кешування. 😂 І справді, будь ласка, знову поставте прапорець і подивіться, чи ваш Outlook добре працює зараз із увімкненим Kutools.

Аманда
2 місяців тому
·
# 8535
0
Голосів
розстібати
Hi
Та сама проблема тут
Версія операційної системи (яка версія операційної системи Windows у мене?): Windows 10
Версія Outlook: Microsoft365
Версія Kutools: v17.30
Мова, яку ви використовуєте у своїй комп’ютерній системі: французька

неможливо повторно активувати кеш без збою...

Чи можете ви вирішити цю проблему?

Дякую
2 місяців тому
·
# 8540
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Нижче наведено кроки:

1. Закрийте Outlook.
2. Доступ до Центр налаштувань у Kutools для Outlook і зніміть прапорець біля Увімкніть Kutools для Outlook щоб вимкнути Kutools.
enable.png
3. Відкрийте Outlook і перейдіть до філе > Налаштування облікового запису > Налаштування облікового запису. Двічі клацніть обліковий запис електронної пошти. У вікні Параметри облікового запису Exchange, яке з’явиться, підтвердьте параметр, як показано нижче.
cache.png
4. Ще раз закрийте Outlook, поверніться до Центр налаштуваньі ввімкніть Kutools, установивши прапорець поруч із Увімкніть Kutools для Outlook.
5. Відкрийте Outlook, щоб перевірити, чи він працює.

Якщо у вас виникнуть додаткові проблеми або запитання, не соромтеся зв’язатися. Ми тут, щоб допомогти вам!

Аманда
Вкладення (2)
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.