By csbrub у понеділок, 28 листопада 2022 р
Опубліковано в Kutools для Outlook
відповіді 8
симпатії 0
думки 8.1K
Голосів 0
Використовуючи KuTools для Outlook, я шукаю спосіб пошуку в усіх електронних листах Outlook у всіх папках і підпапках Outlook. Я виявив, що я можу здійснювати пошук лише в одній папці за раз. Чи є спосіб зробити те, що мені потрібно? Дякую.
Привіт там,

Так. Ви можете знайти розширений пошук у групі пошуку на вкладці Kutools.
У розширений пошук можна вибрати Усі елементи Outlook для області пошуку.
all-items.png


Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, не соромтеся запитувати мене.

Аманда
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Дякую, Аманда, але я спробував функцію розширеного пошуку, яку ви запропонували, і вона не знаходить те, що мені потрібно. У моєму обліковому записі я маю головну поштову скриньку Outlook із типовими папками (Вхідні, Видалені, Надіслані тощо), а також маю доступ до двох спільних поштових скриньок. Кожна з цих спільних поштових скриньок має папки та вкладені папки. Для перевірки я безпосередньо здійснив пошук відомої електронної пошти з точним збігом адреси, яка існує в одній із підпапок спільної поштової скриньки. Розширений пошук не знайде його, якщо не вибрано точну вкладену папку, у якій міститься електронний лист. Це така ж поведінка, як неефективний пошук MS Outlook.

Сподіваюся, це пояснення допоможе, оскільки мені справді потрібно виконати пошук у всіх поштових скриньках і всіх відповідних папках і вкладених папках за допомогою єдиного пошуку. Я ІТ-менеджер нашої компанії, і ми оцінюємо ваші KUTools для розгортання в масштабах компанії. На даний момент KUTools має взірцевий інтерфейс і легкість у використанні, але це просто перешкода.

Будь-які пропозиції?
Дякую, Кліффе
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт, Скефе,

Будь ласка, перейдіть до Параметрів і перевірте, чи ви позначили параметр, як показано нижче.
check-option.png


Якщо ні, будь ласка, позначте опцію та спробуйте розширений пошук ще раз. 😊

Аманда
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Так, це поле позначено, і мої параметри такі ж, як і на вашому зображенні. Тим не менш, ось опис того, що я намагався (багато разів) шукати електронні листи та параметри пошуку, а також результати цих випробувань. Я включив пару знімків екрана, щоб ви могли побачити мої параметри пошуку та діалог розширеного пошуку.

1) Підтверджено, що я маю правильні параметри пошуку (Так)
2) Виконано повну перебудову пошукового індексу (Так)
3) Пошук точних збігів електронної пошти за допомогою «Усі елементи Outlook», «Від» (або) «Тема» та «Отримано будь-коли».
4) Результати пошуку такі (і це завжди той самий результат)
a) Елементи електронної пошти, які знаходяться в будь-якій папці МОЇ ОСОБИСТІ, завжди знайдені (успішно)
b) Елементи електронної пошти, які зберігаються в папках СПІЛЬНОЇ ПОШТОВОЇ Скриньки, ніколи не знайдено (Помилка)

Мені справді потрібен 4b), щоб досягти успіху, але в мене закінчилися ідеї. Будь-які додаткові пропозиції були б чудовими, інакше мені доведеться спробувати знайти інше рішення пошуку. Ваша підтримка чудова, і я сподіваюся, що ми зможемо вирішити проблему. У будь-якому випадку, дякую за допомогу.

--Скеля
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Аманда,

Я вважаю, що знайшов причину невдачі пошуку та спробую інший підхід. Після досить тривалого дослідження я виявив, що для того, щоб змусити Outlook здійснювати пошук у всьому, включаючи спільні поштові скриньки, вам потрібно зробити це.

Ви повинні скористатися кнопкою Outlook «Додати обліковий запис», ввести адресу спільної поштової скриньки без пароля. Потім, коли буде запропоновано, використовуйте UPN/пароль особи з повним доступом до спільного МБ. Тоді спільний МБ буде додано як додатковий обліковий запис Outlook, і після цього ви зможете використовувати всі параметри пошуку в усіх поштових скриньках.

Я запитав облікові дані для наших спільних МБ, тому я можу спробувати це. Якщо це спрацює, це, сподіваюся, вирішить проблему. Я опублікую відповідь, щойно дізнаюся результати, але, судячи з того, що я прочитав, це має спрацювати.

--Скеля
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт, Кліффе, як пройшов підхід?
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Що ж, знадобилося кілька днів, щоб перевірити це, але, на жаль, у нас це не працює. Як виявилося, наші Спільні поштові скриньки не мають пов’язаних облікових записів користувачів, тому в них не потрібно вводити облікові дані. Оскільки немає облікових даних для введення, ми не можемо налаштувати окремий обліковий запис в Outlook для спільних МБ, який, у свою чергу, дозволить Outlook індексувати папку та включити її до «глобального пошуку» всіх поштових скриньок.

Єдиний спосіб пошуку електронних листів у Спільному МБ за допомогою KUTools — вибрати точну папку Спільного МБ, у якій знаходиться шуканий електронний лист, вибрати параметр пошуку «Поточна папка», а потім виконати пошук. У нас це не спрацює, оскільки ми маємо багато папок і не можемо дізнатися, у яких папках будуть електронні листи.

Якщо у вас у майбутньому виникнуть додаткові пропозиції чи зміни, які дозволять пошук у спільних МБ, повідомте мене. Я маю рухатися далі та вибрати інше рішення. --Скеля
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Шкода... ми шукали рішення, але немає хороших способів виконати пошук.
Коли у нас буде рішення, ми поділимося ним з вами і, звичайно, включимо його в Kutools.

Якщо ви знайдете спосіб у майбутньому, поділіться з нами

Аманда
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення