П'ятниця, 14 жовтня 2022
  12 відповіді
  6.2 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Я встановив деякі правила для автоматичного від’єднання певних вкладень від певних відправників, однак у мене виникають проблеми з їх обробкою.

Іноді вони відриваються, іноді їх ігнорують?

Для нашого програмного забезпечення для обробки рахунків-фактур життєво важливо, щоб ці вкладення були правильно від’єднані.

Підкажіть, будь ласка, що я можу зробити, щоб ці правила не ігнорувалися?

З повагою,
Беріан
1 рік тому
·
# 3140
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Чи могли б ви сказати мені, яку версію Kutools і Outlook ви використовуєте? А якою мовою ви користуєтеся на своєму комп’ютері?
Правила працюють у тому порядку, в якому вони розташовані в списку правил. Тому, будь ласка, перевірте порядок правил або додайте знімок екрана правил, які ви налаштували нам.

Аманда
1 рік тому
·
# 3161
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда!

Версії:
Microsoft® Outlook® для Microsoft 365 MSO (версія 2209, збірка 16.0.15629.20196) 32-розрядна
Kutools для Outlook 16.00

Приклад неправильного застосування правил можна побачити на скріншоті.

Електронні листи були отримані сьогодні вранці, в одному електронному листі були від’єднані вкладення, в іншому ні – для обох електронних листів застосовуються однакові правила.

Просто відчуваю себе трохи враженим, коли справа доходить до того, працюють чи ні правила, і я не бачу закономірності, чому вони не від’єднуються.

З повагою,

B
Вкладення (1)
1 рік тому
·
# 3162
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Спасибі за інформацію. Я вже переслав це нашій команді розробників.
Щойно вони знайдуть рішення, я надішлю його вам. Будь ласка, терпляче зачекайте. :)

Аманда
1 рік тому
·
# 3329
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда!

Будь-який шанс, що я міг би отримати оновлення щодо цього, оскільки я все ще відчуваю цю проблему.

З повагою,

B
1 рік тому
·
# 3330
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда!

Крім того, чи є спосіб, яким я можу експортувати/імпортувати свої правила автоматичного від’єднання Kutools, не вводячи їх знову на іншому ПК?

З повагою,

B
1 рік тому
·
# 3336
0
Голосів
розстібати
Привіт Блоу,

Будь ласка, спробуйте бета-версію нижче: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

Якщо є якісь проблеми, будь ласка, скажіть мені.

Про експорт/імпорт правил автоматичного від’єднання Kutools. Вибачте, що ви не можете це зробити. Ми розглянемо можливість додавання цієї функції в майбутніх версіях, якщо буде більше запитів на правила експорту/імпорту.

Аманда
1 рік тому
·
# 3364
0
Голосів
розстібати
Дякую, Аманда,

Використовував це протягом останнього тижня, і, здається, є покращення. Електронні листи, які зараз не від’єднуються, більше не є випадковими!

Я спробував переглянути сторінки продуктів і, здається, не можу знайти відповіді, але я думаю, що зараз у мене проблема полягає в тому, що для певних правил я включив лише From @domain.com – чи можна ввести часткові адреси електронної пошти тут чи це має бути повна електронна адреса?

З повагою,
B
1 рік тому
·
# 3373
0
Голосів
розстібати
Привіт Б.

Для поточної версії Kutools для Outlook вам доведеться використовувати повну адресу електронної пошти, щоб правило було ефективним.

І я переслав відгук нашій команді розробників. Ми побачимо, чи потрібно включати часткові адреси електронної пошти в правила майбутніх версій.
Спасибі за ваш відгук.

Аманда
1 рік тому
·
# 3430
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда!

Все ще виникає проблема, коли в деяких електронних листах вкладення не від’єднується, а в інших електронних листах із тими самими критеріями є.

Будь-які новини щодо цього

З повагою,
B
1 рік тому
·
# 3431
0
Голосів
розстібати
Привіт Б.

За словами одного з наших розробників, чи можете ви спробувати зачекати 10 секунд після того, як ви відкриєте Outlook без будь-яких дій (без натискання, без прокручування, просто залиште його там)?

І подивіться, чи це працює.

Аманда
1 рік тому
·
# 3432
0
Голосів
розстібати
Трохи збентежений цією відповіддю.

Той факт, що правила не застосовуються, відбувається випадково, два електронні листи з однаковими критеріями, одне від’єднується, інше – ні. Не завжди одні й ті самі правила також застосовуються до різних правил.

Я справді не знаю, чого має досягти очікування 10 секунд під час запуску.
1 рік тому
·
# 3433
0
Голосів
розстібати
Привіт Б.

Це тому, що Kutools скануватиме ваші повідомлення приблизно через 10 секунд після запуску або отримання нового повідомлення. Але сканування буде перервано, якщо в Outlook будуть виконані будь-які дії, які призведуть до невід'єднання деяких вкладень ваших повідомлень.

І тому я рекомендую вам почекати близько 10 секунд після запуску або отримання нового повідомлення. Сподіваюся, це допоможе вам зрозуміти.

Зараз ми працюємо над цією функцією, щоб Kutools міг сканувати повідомлення набагато швидше. Ми докладемо всіх зусиль, щоб випустити оновлену версію цієї функції, коли запустимо наступну версію Kutools.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання, будь ласка, не соромтеся запитувати мене.

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.