By удар у середу, 13 липня 2022 р
Опубліковано в Kutools для Outlook
відповіді 4
симпатії 0
думки 7.7K
Голосів 0
Привіт там,

По суті, у нас є нове програмне забезпечення для виставлення рахунків, яке сканує рахунки-фактури, прикріплені до електронних листів, і автоматично публікує їх для нас.

Я намагаюся переконатися, що до електронних листів додаються лише рахунки-фактури, а не інші документи, як-от положення та умови, прайс-листи тощо.

Я ввімкнув автоматичне від’єднання та налаштував деякі правила, однак, коли є кілька вкладень (наприклад, рахунок-фактура, положення та умови та прайс-лист), від’єднується лише одне з непотрібних вкладень. Будь-яка ідея, як змінити це, щоб воно повторювало всі правила?

З повагою,

Беріан
Привіт Беріан,

Не могли б ви додати знімок екрана ваших правил для автоматичного від’єднання?

Спасибо заранее.

Аманда
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Вибачте, я намагався прикріпити зображення, але воно мені не дозволило, тому я спробував вставити зображення.

Сподіваюся, це працює краще!

·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Також, хоча в ньому зазначено, що правила застосовуються в порядку зверху вниз.

Коли ви налаштуєте порядок, натисніть кнопку ОК. Якщо повернутися до правил – порядок фактично не змінюється.
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт там,

Вибачте за пізню відповідь. Будь ласка, завантажте бета-версію: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

Версія вище має застосовувати всі створені вами правила. Якщо виникнуть проблеми, повідомте мене

Про порядок правил, вибачте, що він не підтримує зміну. Але загалом порядок лише вирішує, яке вкладення буде від’єднано першим, зрештою всі вкладення з позначеними ключовими словами буде від’єднано.

Аманда
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення