Анонімний користувач
  Понеділок, 11 травня 2022
  1 відповіді
  6 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Мій комп’ютер зламався під час Різдва. Мені довелося придбати новий, тому що стрибок електричного струму на початку року спричинив невелику невідому проблему, яка стала великою відомою проблемою. У мене були всі резервні копії. У мене виникли деякі проблеми між поштою IMAP і POP, які я вирішив, перейшовши за протоколом POP, щоб я міг об’єднати всі свої адреси електронної пошти в один файл PST на диску, а не «C», як у мене було до збою.
Протягом кількох місяців, поки я відновлював все інше програмне забезпечення, яке не належить до MSFT, у мене було кілька файлів електронної пошти для кожної моєї адреси електронної пошти. Це створило багато дублікатів. Мені вдалося видалити більшість дублікатів за допомогою інструментів PST. Його інструментарій не міг відфільтрувати багато повторюваних листів; однак.
Отже, я купив цей інструмент ExtendOffice отримав через посилання на 4Team, який видалив чимало.

Я імпортував усі свої стандартні вбудовані правила Outlook, які надсилають електронні листи до певних папок. Днями я імпортував ExtendOffice правила пошуку небажаних листів. Оскільки відновлення мого комп’ютера зайняло багато часу (податковий сезон тощо), у мене є 6,000 електронних листів (згідно з кількістю папок), щоб відфільтрувати небажані повідомлення. Він працює ДУЖЕ, ДУЖЕ ПОВІЛЬНО.

Чому? Чи може фільтр небажаної інформації працювати швидше?

BTW: Який синтаксис для тегів на цьому сайті?
1 рік тому
·
# 2836
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Вибачте за пізню відповідь. Ми завжди шукаємо рішення, щоб швидше запустити фільтр сміття. Однак якщо у вас є велика кількість електронних листів, знадобиться деякий час, щоб фільтрувати поточну версію.

Коли у нас буде рішення, ми включимо його в наступні версії.

Спасибі за ваш відгук.

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.