By steve364 у неділю, 24 квітня 2022 р
Опубліковано в Kutools для Outlook
відповіді 1
симпатії 0
думки 7.4K
Голосів 0
Привіт, Джей, я не знаю, що я пропустив відповідь, але я все ще борюся з Kutools для Outlook.

Остання проблема, яку я маю, полягає в тому, що Outlook вимкнув його, оскільки запуск Outlook займає занадто багато часу.

До цього я надсилав вам надбудови, але ті, які я включаю, показують, які надбудови використовуються.
































































Я очікую, що коли я вибираю кілька повідомлень, я зможу перенести їх з aol mail до свого облікового запису Gmail. Схоже, що головна передача витягує список імен з мого облікового запису обміну в коледжі Шеффілда, але дивіться посилання на sharepoint на знімку екрана надбудов нижче.

У мене також виникли проблеми, коли я намагався переслати вам речі, як показано нижче

Будь ласка, перегляньте тему. Там ви повинні побачити скріншоти. Пересилець вашої електронної пошти спрямовує на jaychivo@extendoffice.cm, що спричиняє цю помилку

На жаль, ми не змогли доставити ваше повідомлення за наступною адресою.

Стів

<jaychivo@extendoffice.cm>:
Не знайдено запису mx для domain=extendoffice.см

Ось одна з перших проблем



І це була початкова проблема. Важко зробити знімок екрана, оскільки Kutools вимкнено Outlook.


Мені знадобилося багато років, щоб зібрати це, тому я не хочу перевстановлювати за посиланням, яке я вже зробив.

Я дуже стараюся працювати з вами над цим, але якщо ви не читаєте те, що я надсилаю, і не відповідаєте, я вважаю, що ваш продукт і підтримка жахливі. Будь ласка, поверніться до мене з розумною відповіддю. До речі, я працював у програмному забезпеченні 32 роки, маю ступінь магістра комп’ютерних досліджень і є дипломованим членом Британського комп’ютерного товариства з кваліфікацією післядипломної освіти в галузі викладання.

З повагою

Стів Марплз






Додатково


Від: Стів Марплз
Відправлено: 15 квітня 2022 10:14
Кому: Стівен Марплз
Тема: Re: ExtendOffice - Масовий вперед не працює

Як я пояснив у своєму новому звіті про помилку, він не вставлятиме знімок екрана .jpg, який я перетворив у jpg за допомогою paint. Це був .PNG

Завантажте Outlook для Android

________________________________________
Від: Джей Чівоextendoffice.com>
Надіслано: п’ятниця, 15 квітня 2022 року, 08:57
Кому: smarples@aol.com
Тема: RE: ExtendOffice - Масовий вперед не працює


Дорогі смарплеси,

Дякуємо, що зв’язалися з нами.

Будь ласка, спробуйте зробити кілька знімків екрана, щоб продемонструвати проблему.

Ви встановили останню версію?

Спасибо заранее.

З повагою,

Джей Чіво

Addin Technology Inc.

Веб-сайти: https://www.extendoffice.com / https://www.addintools.com

Слідуйте за нами:

Від: Підтримка
Надіслано: п’ятниця, 15 квітня 2022 р., 2:09
Підтримувати
Тема: ExtendOffice - Масовий вперед не працює

Категорії: Kutools для Outlook
Повідомлення: я встановив, але масова пересилання надав лише список для мого облікового запису Exchange, але я надсилаю електронною поштою свій інший обліковий запис Google. Немає відправлення електронної пошти для входу.
Джей Чіво відповів і надіслав посилання, в якому сказав мені видалити мою поточну версію та замінити її на ту, що міститься за посиланням. Так я зробив, але отримавI
Повідомлення: тепер, коли я натискаю на Масове пересилання, він повертає "операція не вдається 0" з Outlook
Джей сказав мені видалити надбудови та спробувати ще раз, але я не знаю, які надбудови видалити.

Спробував включити знімок екрана, але файли, здається, не приймають файли .png або .jpg

Джей Чіво, здається, зник, тому я не можу прогресувати.

Будь ласка, допоможіть

Стів Марплз
Дата відправлення: п’ятниця, 15 квітня 2022 року, 02:08
Привіт Стів,

Тож вибачте за неприємності.

Згідно з вашими повідомленнями, ви зараз не можете робити знімки екрана, оскільки Outlook вимкнув Kutools? Якщо так, то не могли б ви перевстановити останню версію на нашому веб-сайті та спробувати цю функцію ще раз і надіслати нам детальну інформацію про проблему (за потреби знімки екрана), щоб ми мали кращі зміни, щоб відтворити проблему тут і виправити її.

Крім того, я помітив, що електронний лист, який ви надіслали, надійшов доextendoffice.cm>, але ніextendoffice.com>. Чи не могли б ви перевірити, чи тоді ви не могли почути Джея Чіво?

Спасибо заранее.

Аманда
·
2 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення