Понеділок, 10 січень 2022
  5 відповіді
  5.4 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Привіт усім
Я можу використовувати автоматичні засоби керування електронною поштою для різних облікових записів у Outlook. Het heeft tot nu toe goed gewerkt (2 maanden). Використовуйте електронні листи, які надсилаються до 5 січня, і не змінюються. Ik heb gecontroleerd of de regels voor automatisch opslaan correct werken - geen problem hier.
Graag hupl.
2 років тому
·
# 2431
0
Голосів
розстібати
Привіт, pawel_nl!

На жаль, ми не змогли вас зрозуміти, будь ласка, опублікуйте англійською.

Аманда
2 років тому
·
# 2432
0
Голосів
розстібати
Вибачте, я думав, що мені слід писати голландською ;)
Я використовую kutools для автоматичного збереження вкладень електронної пошти з різних облікових записів електронної пошти в Outlook. Поки що працює добре (2 місяці). На жаль, вкладення деяких листів, надісланих 5 січня, не зберігаються на диску. Я перевірив, що правила автозбереження працюють правильно - тут немає проблем. Є ідеї?
2 років тому
·
# 2433
0
Голосів
розстібати
Привіт, pawel_nl!

Чи можете ви перевірити свій протокол електронної пошти? Це обмін, поп чи IMAP? Якщо це обмін, автоматичне збереження вкладень може бути припинено, якщо ви вчасно не відкрили Outlook.

Щоб переконатися, що всі ваші вкладені файли автоматично збережені, після завершення надсилання та отримання листів запустіть Outlook деякий час у фоновому режимі. Kutools автоматично збереже ваші вкладення, якщо в Outlook не буде виконано жодної операції.

Аманда
2 років тому
·
# 2434
0
Голосів
розстібати
Привіт, Аманда!
Усі облікові записи в Outlook використовують IMAP. Це дивно, тому що зараз, коли я тестую, всі вкладення зберігаються.

Pawel
2 років тому
·
# 2435
0
Голосів
розстібати
Привіт Павле,

Дякую за інформацію. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, не соромтеся давати мені знати.

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.