Четвер, березні 14 2024
  0 відповіді
  823 Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Сподіваюся, це щось просте, але потрібна допомога.

Коли виконується пошук когось у нашій компанії, їхній вміст One Drive відображається під ExtendedOffice.com
У цьому конкретному випадку є кілька конфіденційних документів, які доступні для перегляду широкому загалу, а також доступні для завантаження та редагування.
Тож просто хочу щось спробувати, щоб перевірити, чи це лише одноразовий випадок, чи це потенційно критична помилка.

Ви повинні були придбати Office Tabs в один момент.
Якщо у вас є обліковий запис One Drive або Google Drive, переконайтеся, що ви ввійшли в нього заздалегідь
Виконайте пошук співробітника у вашій компанії, краще, якщо він також буде використовувати один Диск
Чи відображається під пошуковим запитом ім’я працівника, яке ви шукаєте, з чимось на зразок
Більше від результатів компанії xyz.

Якщо ви клацнете «Більше від», ви зможете побачити всі документи, які ця особа має на своєму одному диску, а також їх можна натискати, переглядати та редагувати.

Я б завантажив знімок екрана, але якби це зробив, то цю саму конфіденційну інформацію було б видно, що за визначенням конфіденційно означає, що ніхто не може побачити :)

Дякую, будь ласка, напишіть мені, якщо у вас виникнуть запитання.

Мені цікаво, оскільки вони автоматично зберігаються (що, якщо використовується Word, автоматично зберігає на одному диску), тоді якось посилання від особи, яка зберігає документ, відображається під банером extendedoffice.com під час пошуку будь-кого в компанії , або при пошуку компанії
На цю посаду ще немає відповідей.