Середа, 17 березня 2021
  1 відповіді
  8.5 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Нещодавно (випадково) я завантажив найновішу версію office tab enterprise на свій ПК, на якому вже була старіша версія. Я постійно отримував сповіщення про покупку (я не хотів купувати для цього комп’ютера), тому, відчайдушно намагаючись позбутися постійного надокучливого нагадування, я видалив його. Це, очевидно, також видалило мою ліцензійну версію. Тепер мені потрібна старіша версія, щоб я міг її перевстановити. Інформація про мій ліцензійний ключ для старішої версії відображається в рядку електронної пошти нижче: Шановний клієнте, ми отримали ваше замовлення, щиро дякуємо за підтримку ExtendOffice. Назва ліцензії та код ліцензії Office Tab:

Якщо назва ліцензії виглядає як «**** ****-1», переконайтеся, що ви ввели «**** ****» і «-1» у полі назви ліцензії. ключ не працює, встановіть останню версію Office Tab за такою адресою:
http://www.extendoffice.com/downloads/SetupOfficeTab.exeБудь ласка, не соромтеся надсилати мені електронну пошту, якщо у вас виникнуть запитання чи проблеми. Дуже дякую! 
З найкращими побажаннями,
AddinTools & ExtendOffice
3 років тому
·
# 2226
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Будь ласка, не публікуйте інформацію про ліцензію на форумі.
Будь ласка, спробуйте зв'язатися з нами через .
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.