Анонімний користувач
  Середа, 04 жовтня 2023
  1 відповіді
  3.4 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Вітаємо, команда Office Tab!

Цей дивовижний інструмент приносить нам велику зручність, оскільки корпорація Майкрософт офіційно не підтримує його. Мені просто цікаво, чому важлива функція/функція ще не реалізована: відкрити вкладки, які були відкриті минулого разу. Це надзвичайно корисно в деяких ситуаціях. Наприклад, часто нам потрібно закрити всі вкладки, і причинами можуть бути перезапуск системи, збій системи, помилка в роботі тощо. Уявіть, що ми вже відкрили 20–30 вкладок, які розташовані в різних місцях на нашому жорсткому диску, і у нас є щоб знову відкрити їх усі після перезавантаження системи, що часто трапляється з корпоративним ноутбуком. Без цієї необхідної функції нам доводиться шукати кожен закритий файл вручну і витрачати на це багато часу.

Деякі програми вже реалізували цю функцію багато років тому. Одним із прикладів є PDF-XChange Viewer. Я використовую його безкоштовну версію (версія 2.5), яка була випущена 13 грудня 2018 року. Якщо ви відкриєте його «Редагувати->Налаштування», ви помітите прапорець «Відновити останній сеанс під час запуску програми», який реалізував функцію, яку я запитував тут . Ще один прапорець — «Максимум документів у останніх», який визначає, скільки останніх файлів ви хочете зберегти («Файл->Останні файли» показує нещодавно відкриті файли).

Я настійно пропоную застосувати цю функцію на вкладці Office, яка, безсумнівно, значно підвищить цінність цього продукту! Без цієї функції мені дуже важко прийняти рішення про її покупку.

З найкращими побажаннями
6 місяців тому
·
# 8469
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Дякуємо за ваш цінний відгук! Будьте впевнені, що я вже переслав ваш запит нашій команді розробників для можливого включення в майбутній випуск. Ми цінуємо ваш відгук і дякуємо за використання нашого продукту!

Ми обов’язково візьмемо це до уваги для майбутніх оновлень. Дайте нам знати, якщо у вас будуть інші пропозиції чи відгуки в майбутньому!

З повагою,
Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.