By khourymoe@gmail.com у неділю, 26 квітня 2020 р
Опубліковано в Вкладка Office
відповіді 4
симпатії 0
думки 6.2K
Голосів 0
Помилка вкладки Office в Excel 2019Привіт,
Тому щоразу, коли я вибираю нову вкладку, активне вікно переміщується праворуч на панелі завдань. Посилання на відео YouTube демонструє цей ефект.
Програма, яку я використовую для відображення кількох екземплярів програми у вигляді ескізів поруч, називається 7+ Tweaker на панелі завдань. Але навіть без цієї програми проблема залишається.
Проблема не виникає з жодною іншою програмою, яку я маю, включаючи Office 2010.
Я використовую Windows 10 Pro.
Будемо вдячні за будь-які пропозиції щодо вирішення цієї проблеми.
Дякую
Мо.
Здравствуйте,
1. Будь ласка, переконайтеся, що ви встановили останню версію.
2. Спробуйте вимкнути всі інші надбудови в диспетчері надбудов Excel.
Спасибо заранее.
·
4 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Я використовую останню версію Office Tab, яку щойно завантажив кілька днів тому, і Office Tab — єдина надбудова, яку я використовую. Проблема залишається.

Найкращий спосіб зрозуміти проблему – подивитися відео на YouTube, яке я опублікував у своїй початковій публікації.

Проблема виникає з Office 2019 і Office 2016, але не з Office 2010. Я не пробував Office 2013.
·
4 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
У Visual Studio 2015 (а також у попередніх версіях VS, але ви повинні інсталювати Power Tools для продуктивності, якщо ви використовуєте VS2013 або нижче) у Visual Studio є дві нові команди:
Window.NextTab і Window.PreviousTab
Просто перемістіть їх із Ctrl+Alt+PageUp/Ctrl+Alt+PageDown до Ctrl+Tab/Ctrl+Shift+Tab у:
Інструменти меню -> Параметри -> Середовище -> Клавіатура
Примітка. У попередніх версіях, таких як Visual Studio 2010, Window.NextTab і Window.PreviousTab називалися Window.NextDocumentWellTab і Window.PreviousDocumentWellTab.
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
я не розумію. Як зміна параметрів у Visual Studio виправить помилку?

У цьому випадку, до кого це питання? Я, або ExtendOffice Команда?
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення