By kris.wharton у середу, 01 квітня 2020 р
Опубліковано в Вкладка Office
відповіді 11
симпатії 0
думки 9K
Голосів 0
Excel легко робить це нативно, перейшовши до «Перегляд-Нове вікно», але з установленою вкладкою «Office» (14) я не можу змусити це працювати.

Щоб уточнити, я хотів би відкрити «ту саму» книгу Excel у двох різних вікнах, щоб я міг працювати на двох різних аркушах одночасно.

Очевидно, я можу обійти це, зберігши один робочий аркуш у новому окремому файлі, але це здається непотрібним додатковим кроком.

Сподіваюся на відповідь негайно.

Спасибі,

Кріс...
Натисніть CTRL+N, щоб створити нове вікно. Excel позначає кілька вікон однієї книги, додаючи двокрапку та число до імені файлу в рядку заголовка. Перейдіть у нове вікно, а потім клацніть аркуш, який потрібно переглянути. Повторіть кроки 1 і 2 для кожного аркуша, який потрібно переглянути у вікні.
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Я розумію це, але з установленою вкладкою office це не спрацювало. Чи працює це для вас із встановленою вкладкою Office?
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Перегляд – нове вікно працює нормально – я використовую Office 2019
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Вибачте - ігноруйте попереднє, це не працює
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Розчарування, чи не так?
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,
Не могли б ви спробувати зробити декілька знімків екрана, щоб продемонструвати проблему? Або зв'яжіться з нами через support@extendoffice.com. Заздалегідь спасибі.
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Дивіться три знімки екрана нижче.

Опція «Відкрити в новому вікні» недоступна!

Що таке обхідний шлях???
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Я запитував про це в квітні, і хтось на ім’я Джей Чіво сказав, що це не підтримується.

Здається простою річчю можливість переглядати та працювати з тим самим файлом у двох вікнах.

Коли це буде вирішено?
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Не працює. Ctrl + N створює нову книгу, а не нове вікно тієї самої книги.

Зазвичай я вибираю -Вигляд, -Нове вікно, тоді я відкриваю ту саму книгу на двох вкладках, але в тому самому вікні.

Я хочу бачити ту саму книгу в двох різних вікнах, у моєму випадку, кожне на окремому моніторі.

Це легко зробити в Excel, без встановлення вкладки Office.

Гадаю, я можу тимчасово вимкнути вкладку Office, а потім увімкнути її знову. Здається, цього варіанту слід уникнути
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Не впевнений, що це добре, але якось вирішує проблему:

на відкритому аркуші перейдіть до Перегляд --> Нове вікно
Потім я бачу дві вкладки для однієї книги поруч із різними номерами в іменах
Потім перейдіть до «Перегляд» --> натисніть «переглянути поруч»
Потім відкриваються дві версії, і я можу перетягнути одну на другий монітор. (здається, він закриває додані вкладки)
Якщо ви знову натиснете «переглянути поруч», ви повернетеся до попереднього
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Я спробую, принаймні поки Kutools не виправить це, це хороший обхідний шлях. Мені доведеться закрити всі свої робочі аркуші, крім того, який мені потрібно скопіювати.

Це покращення!

Дякую, що не відмовилися від цього (
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення