П'ятниця, 03 Січень 2020
  2 відповіді
  7 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Я використовую Excel 2019 і Office Tabs 13.

У режимі одного вікна я не можу мати два екземпляри Excel, якщо я не відкриваю, клацнувши правою кнопкою миші назву аркуша OfficeTab і вибравши «Новий у новому вікні» або «Відкрити в новому вікні». Це незадовільно, оскільки я написав визначені користувачем функції в надбудові, а в другому випадку функції не можна «знайти», а повний шлях до моєї надбудови відображається в рядку формул. Якщо я натисну [F2] для редагування формули, тоді [Enter] "#NAME?" відображається в клітинці.

Якщо я НЕ в режимі одного вікна, я можу легко мати два екземпляри Excel, кожен на окремому моніторі, АЛЕ вкладки дублюються в кожному вікні, незалежно від того, у якому екземплярі відкрито файл. Це надзвичайно відволікає та заплутає, тому що бути непрацездатним.

Раніше я використовував  Excel 2010 і Office Tabs 13 без таких проблем.
4 років тому
·
# 2053
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Спасибі за ваш відгук.
Незабаром ми виправимо це в наступній версії.
3 років тому
·
# 2054
0
Голосів
розстібати
Для цього відкрийте Excel і відкрийте свій перший файл як зазвичай. Потім замість того, щоб відкривати другий файл із Excel, перейдіть до меню «Пуск» і знову відкрийте Excel звідти. Це створить другу копію Excel, яку ви зможете відобразити на додатковому екрані. Звідти можна відкрити другий документ.
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.