By Еан у п’ятницю, 16 грудня 2022 р
Опубліковано в Вкладка Office
відповіді 4
симпатії 0
думки 5.3K
Голосів 0
Запуск Powerpoint для Microsoft 365 MSO (версії 2212, 64 біт). Вкладка Office чудово працює для Excel і Word, але якщо у вас відкриті три або більше колод Powerpoint, Powerpoint блокується та зависає. Потім мені потрібно закрити Powerpoint. Я використовую останню версію OfficeTab. це була проблема з попередніми версіями officeTab. Мені довелося вимкнути officeTab для PowerPoint і використовувати лише officetab для Excel.

Чи кожна проблема буде вирішена? минуло 4 роки.
Я вимкнув усі інші надбудови PowerPoint, і вкладка Office працювала один раз, коли я мав три вкладки .pptx в одному поданні, але потім вийшла з ладу. тепер Powerpoint не дозволить мені зробити активним доповнення вкладки office. робить його неактивним; незалежно від того, якщо я зміню статус на активний, він повертає його на неактивний. Я видалив і перевстановив його, і сталося те саме. відкрити файл .pptx, він повідомляє, що powerpoint має проблеми з надбудовою вкладки office, і вимикає його для .pptx.
·
1 рік тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
якщо я зміню статус на активний, він повертається на неактивний. Я видалив і перевстановив його, і сталося те саме. відкрити файл .pptx, він повідомляє, що powerpoint має проблеми з надбудовою вкладки office, і вимикає його для .pptx.
·
11 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт там,

Не могли б ви спробувати вимкнути інші надбудови, які у вас є для PowerPoint, а потім перевірити, чи правильно працює вкладка Office? Просимо вибачення за можливі незручності.

Аманда
·
11 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Я вимкнув усі надбудови для PowerPoint, і проблема залишається. OfficeTab аварійно завершує роботу, повідомляючи про проблеми з PowerPoint після того, як у вас відкрито більше ніж 1 файл pptx. Іноді, коли ви відкриваєте PowerPoint, з’являється повідомлення про проблеми з OfficeTab.
·
11 місяців тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення