By sattien@gmail.com у середу, 20 червня 2018 року
Опубліковано в Вкладка Office
відповіді 6
симпатії 0
думки 7.3K
Голосів 0
Мою електронну пошту проігноровано, тому мені потрібно звернутися за допомогою...

У мене є Office Tabs Enterprise 13.10 (64-розрядна), що працює на Office 2016 64-bit / Windows 10 Pro 1703 64-bit.

Поки що я задоволений цим продуктом, за винятком двох проблем:


  1. Excel аварійно завершує роботу, коли я намагаюся відкрити завантажений або мережевий файл. Мені спочатку потрібно вимкнути вкладки, відкрити цей файл, зберегти його та знову ввімкнути вкладки. Це наче втомлює, коли я намагаюся відкрити вкладення електронної пошти.

  2. Access показує лише одну вкладку. Якщо я закрию цю вкладку, Access закриється разом із нею. Якщо я відкриваю інший файл, Access запускає інший власний екземпляр з однією вкладкою нового файлу, наче вкладки ніколи не встановлювалися.



З Excel, я припускаю, що це, ймовірно, має щось спільне з надійними документами? З Access я не знаю.
Чи є способи обійти це?
Здравствуйте,
З Excel, я припускаю, що це, ймовірно, має щось спільне з надійними документами? З Access я не знаю.
Ми спробуємо відтворити та вирішити проблему із завантаженими файлами Excel. У разі проблеми з Access спробуйте відкрити файли, клацнувши вкладку правою кнопкою миші та вибравши команду відкрити, щоб відкрити нові файли Access.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Ми спробуємо відтворити та вирішити проблему із завантаженими файлами Excel. У разі проблеми з Access спробуйте відкрити файли, клацнувши вкладку правою кнопкою миші та вибравши команду відкрити, щоб відкрити нові файли Access.

Дякую.
У Access я зробив, як ви сказали, відкривши інший файл, клацнувши вкладку правою кнопкою миші, і поточну вкладку було просто замінено новою вкладкою. Я закриваю нову вкладку, і Access закривається разом із нею. Він просто не приймає додаткову вкладку. Excel і Word все ще працюватимуть, якби я закрив єдину вкладку, але не Access.
Будь-які ідеї чому?
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Безпечний режим дає змогу безпечно використовувати Excel, не стикаючись із певними програмами під час запуску. Ви можете відкрити Excel у безпечному режимі, натиснувши й утримуючи Ctrl під час запуску програми або скориставшись параметром «/safe» (тобто excel.exe /safe), коли запускаєте програму з командного рядка. Коли ви запускаєте Excel у безпечному режимі, він обходить такі функції та параметри, як альтернативне місце запуску, змінені панелі інструментів, папка xlstart і надбудови Excel. (Однак надбудови COM виключені.)
Якщо проблему вирішено після запуску Excel у безпечному режимі, перегляньте такі статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
291288 Опис параметрів запуску для Excel
280504 Як вирішити проблеми із запуском у Excel 2013
Якщо проблему не вирішено після запуску Excel у безпечному режимі
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Збій Microsoft Excel може спричинити пошкодження файлу Excel, а також призвести до пошкодження файлу Excel (XLS/XLSX).
Такі пошкоджені файли Excel не можна відкрити або отримати доступ через програму MS Excel. Якщо ви спробуєте отримати доступ до пошкодженого файлу Excel, MS Excel може завершитися помилкою
щоб відкрити файл або припинити відповідати та завершити роботу. Крім того, ви можете отримати
повідомлення про помилку.
 
Перевірте цю статтю - https://www.stellarinfo.com/article/fix-crashing-issues-with-excel.php
 
У цій статті розглядаються деякі поширені проблеми з аварійним завершенням роботи Excel. У ньому також згадуються проблеми, пов’язані з Microsoft Excel, наприклад Excel
не відповідає, Excel зависає або зависає, коли ви відкриваєте робочу книгу або запускаєте MS
Excel на вашому ПК. Крім того, тут описано рішення, які допоможуть вам вирішити проблему Excel
збій та інші помилки Excel.
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Хочу повідомити вам, що я підтвердив, що з увімкненим OfficeTab Excel БУДЕ аварійно завершувати роботу, коли я намагаюся відкрити будь-які «ненадійні» документи, тобто ті, які не позначені як надійні, не в надійній локальній папці або знаходяться у віддаленому місці. , наприклад Інтернет або локальна мережа. Це дійсно пов’язано з надійними документами. Вимкніть вкладки Office, і все повернеться до нормального стану. Згодом я пробував на своїх старих і нещодавно придбаних ноутбуках, а також на своєму настільному комп’ютері версії Office 2016–2019, з ТІ САМИ ПРОБЛЕМАМИ. Випробувано і вірно.
І оскільки НІХТО НІЧОГО З ЦИМ НЕ РОБИТЬ, а мій період відшкодування вже минув, я просто вирішив просто викинути Office Tab із невеликим епізодом: я дав його своєму колезі, і невдовзі він поскаржився на ТІ САМІ ПРОБЛЕМИ!
Як і проблема з Access, мене більше не хвилює.
Тема закрита.
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Виправлення 1. Відновлення інсталяції Excel
Виправлення 2. Відновлення за допомогою Open and Repair
Виправлення 3. Вимкніть надбудови в безпечному режимі
Сподіваюся, ця інформація стане для вас корисною.
Apps4Rent | O365CloudExperts | CloudDesktopOnline
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення