Понеділок, 21 березня 2022
  6 відповіді
  28.3 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Вкладка Office 14.50

Ви можете перейти до завантаження останньої версії з Остання версія Office Tab.

Покращення:

1. Оптимізована швидкість запуску, покращена стабільність роботи та виправлені відомі сценарії збою програмного забезпечення.
2. Excel і Word підтримують відкриття мережевих файлів у новому вікні в меню правою кнопкою миші.
3. Оптимізовано деякі підказки, а також іконки для форм підказок.


Виправлено:

1. Виправлено деякі незначні помилки.
1 рік тому
·
# 2779
0
Голосів
розстібати
Я завантажив із веб-сайту нову 64-розрядну версію вкладки Office Tab і повторно встановив її. Однак на ньому все ще було написано «Office Tab 14.10». І коли я перевірив, я зрозумів, що його встановлено в C:\Program Files (x86)\ExtendOffice що означає 32-розрядну версію.

Інша проблема, яку я маю, полягає в тому, що іноді вікна Word (при використанні OfficeTab) повністю зникали з панелі завдань і диспетчера завдань, хоча Word все ще працює. Якщо я випадково згорнув вікно, воно зникало і з’являлося лише знову. Якщо я відкриваю новий файл Word, іноді воно з’являється на різних робочих столах.

Будь ласка, допоможіть. Дякую.
1 рік тому
·
# 2803
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Будь ласка, видаліть вкладку Office зі свого комп’ютера, а потім завантажте та встановіть пакет .exe зі сторінки завантаження: https://www.extendoffice.com/download/office-tab.html
exe.png

Наше програмне забезпечення сумісне з 32- та 64-розрядними версіями Windows.

Аманда
Вкладення (1)
1 рік тому
·
# 3016
0
Голосів
розстібати
Дуже докладна інструкція, велике спасибі!
Довгий час я сподівався, що опція перемикання між багатовіконним режимом і режимом одного вікна буде краще розміщена. Можливо, за допомогою клавіш швидкого доступу або на панелі швидкого доступу. Я використовую це досить часто.
Інша річ, на яку я сподіваюся, це те, що Office Tab шукатиме нові оновлення. Або, можливо, поштою, коли вона є.
1 рік тому
·
# 3122
0
Голосів
розстібати
Довгий час я сподівався, що опція перемикання між багатовіконним режимом і режимом одного вікна буде краще розміщена. Можливо, за допомогою клавіш швидкого доступу або на панелі швидкого доступу. Я використовую це досить часто.
Інша річ, на яку я сподіваюся, це те, що Office Tab шукатиме нові оновлення. Або, можливо, поштою, коли вона є.
Привіт там,

Дякуємо за ваш відгук. Я запишу цей запит і надішлю його нашій команді розробників.
І так, ми надішлемо нашим передплатникам електронний лист, коли вийде нова версія. Будь ласка, переконайтеся, що ви підписалися на наш веб-сайт. :)

Аманда
1 рік тому
·
# 3437
0
Голосів
розстібати
Привіт, я сподівався, що через рік з’явиться ще одна (незначна) нова версія, де проблему, про яку я листувався з Джеєм Чіво в липні 2021 (!), було вирішено:


"протягом кількох років Excel не закривається належним чином. Якщо закрити [x] або Alt-f4 у більшості ситуацій, він залишається відкритим порожнім і його можна закрити, лише клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань > закрити. Я завжди підозрював вкладку Office, але сподівався це можна було б вирішити шляхом оновлення до 2019. Але ні. Коли я вимкнув вкладку Office, проблема зникла».
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.