By Луїза Челлі-1 у суботу, 05 травня 2018 р
Опубліковано в Вкладка Office
відповіді 26
симпатії 0
думки 11.4K
Голосів 0
Я завантажив Office Tab версії 13.x і видалив свою версію 11.x.; потім встановив v 13.x

Я не усвідомлював, що версія 13.x вийшла за межі мого безкоштовного періоду оновлення, і виявив це лише тоді, коли спробував нею скористатися.

Тому я видалив версію 13.x і перевстановив свою оригінальну версію 11.x. Я налаштував його на свій смак, відкрив Word 2013, але вкладок не було і він не відображався як вкладка на стрічці Word.

Я перезавантажив комп’ютер і спробував ще раз, але це все одно не спрацювало. Я перевстановив знову, переконався, що номер моєї ліцензії правильний, але він все одно не працюватиме.

Будь ласка, допоможіть - я справді не можу працювати без цього, і я не можу зрозуміти, чому це не працює.

Дякую!
Здравствуйте,
Будь ласка, спробуйте зв’язатися з нами з інформацією про замовлення. Ви можете зв'язатися зі мною jaychivo@extendoffice. Com.
Спасибо заранее.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
У мене схожа проблема. Мені довелося переінсталювати Office, а потім я встановив OfficeTab Enterprise x64. Я налаштував параметри та відкрив Excel. Вкладки не з’явилися. Я переглянув Параметри -> Надбудови -> Надбудови COM і побачив, що розташування порожнє для OfficeTab.TabsforExcel2013 і TabsforOfficeHelper.Helper

Як зробити так, щоб вкладки знову відображалися?

Я використовую Windows 10 версії 1803.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,
Спробуйте завантажити та встановити програмне забезпечення за цим посиланням https://www.cdn.extendoffice.com/downloads/SetupOfficeTabEnterprise.exe
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Та сама проблема, довелося перевстановити вкладку Office, щоб оновити до Office 365 64x, надбудова не мала розташування, яку неможливо було повторно ввімкнути, незважаючи на повторне видалення та повторне встановлення. видалено та встановлено випуск Enterprise, який, здається, працював лише встановлені елементи для звичайного випуску. Тепер я хочу купити це ???
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,
Будь ласка, зв’яжіться з нами, надавши інформацію про стару ліцензію через sales@extendoffice. Com.
Спасибо заранее.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Та сама проблема, але, можливо, інша проблема. Зареєстрована вкладка Office 13.1 перестала працювати. Коли я натискаю будь-яку піктограму вкладки Office, я отримую діалогове вікно, яке вказує: Помилка ініціалізації 4 для Officetabloader.dll. Я перевстановив таблицю Office 13.1 і продовжує отримувати помилку. Що ви порадите?
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,
Спробуйте вимкнути антивірусне програмне забезпечення або спробуйте додати наше програмне забезпечення до довіреного/білого списку антивірусного програмного забезпечення.
А потім перевстановіть програмне забезпечення.
Спасибо заранее.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Ні. Пробував, перш ніж зв’язатися з вами. Спробував ще раз, видаливши вкладку Office і перезавантаживши, а потім перевстановивши. Та сама помилка. Проблема виникла після того, як я активував повідомлення «скоро буде» від MS Office 2016 про майбутні функції для Outlook. Ймовірно, виник конфлікт .DLL. Будь ласка, вирішіть та дайте вказівки. Дякую.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Встановив Office 2019 тиждень тому, а вкладки працювали до сьогодні (12/15). Отримання повідомлення про помилку ініціалізації 4 від OfficeTabLoader.dll. Додано програму до антивірусних винятків, але все одно не працюватиме. Минулого року придбав особисту ліцензію.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,

Будь ласка, спробуйте виправити це відповідно до

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-other_settings/initialization-error-4-terminalexe-mt4/5836b475-7e2a-4be9-a084-cc9d1fa4a71b

Інші користувачі, які зіткнулися з такою ж проблемою, і виправте її наступним чином:


У мене біт захисника повна безпека.

Методом проб і помилок було виявлено, що вимкнення Advanced Threat Defense зупинило помилку ініціалізації 4, і Kutools працював нормально. Під час встановлення Kutools також відключив bitdefender…

Отже, додали Excel та Kutools у список винятків під розширеним захистом від загроз, а потім увімкнули його.

Всі роботи. Сподіваюся, це може допомогти іншим.

·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Якщо повністю вимкнути розширений захист від загроз Bitdefender, можна запустити вкладку Office. Однак виключення чотирьох файлів .exe в каталозі вкладки Office не працює, якщо запущено розширений захист від ураження. Рішення, яке я знайшов, полягало в тому, щоб додати виконувані файли Office (winword.exe, excel.exe, powerpt.exe) до списку винятків. У моїй системі вони знаходяться в C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\root\Office16. Все добре.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Додавання офісних програм до винятків bitdefender також спрацювало для мене.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Все, щойно зіткнувшись з цією проблемою, можу сказати, що «не все добре».

Основною функцією «A/V» ​​продуктів є захист системи та ваших особистих даних. Програмне забезпечення для обходу захисту є прямим вектором у систему. Я намагався тимчасово вимкнути функцію розширеного виявлення загроз Bitdefender Total Security, але все одно отримав помилку Init Error 4, тому це рішення не працює. Потім я ввімкнув захист і додав WINWORD.EXE до порожнього списку винятків, але все одно отримав помилку. Тому я закрив Word, а потім перезапустив його. Тоді я міг додавати або закривати вкладки. Я пройшов через той самий процес з Excel і нарешті досяг того ж результату. Тепер у мене є незахищені дві критично важливі програми (виразно націлені гуру шкідливих програм).

Це далеко не ідеальне рішення. Я з повагою пропоную Detong Technology (ExtendOffice) співпрацювати з Bitdefender та іншими постачальниками програмного забезпечення для безпеки, щоб розробити набагато безпечніше вирішення цієї проблеми.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Чи є якийсь інший обхідний шлях, який можна зробити, якщо у вас немає доступу до налаштувань антивірусної програми, щоб додати виняток для виконуваних файлів Office і Office Tab? Моя компанія нещодавно почала використовувати McAfee Endpoint Security, і компанія керує налаштуваннями та політиками та не дозволяє користувачам додавати винятки.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Я теж нещодавно перейшов на Bitdefender, і наведені нижче виправлення спрацювали (включаючи додавання програм Office до списку винятків). Дякую всім за усунення несправностей.
wwk
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Чи є якийсь інший обхідний шлях, який можна зробити, якщо у вас немає доступу до налаштувань антивірусної програми, щоб додати виняток для виконуваних файлів Office і Office Tab? Моя компанія нещодавно почала використовувати McAfee Endpoint Security, і компанія керує налаштуваннями та політиками та не дозволяє користувачам додавати винятки.


У моїй компанії ми використовуємо McAfee, а також централізоване керування налаштуваннями, тому один користувач не може змінити щось тут. Я також думаю, що програмне забезпечення не може працювати лише в тому випадку, якщо я повинен вимкнути захист більшості вразливих програм, таких як office на своєму комп’ютері.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Спасибі за ваш відгук.
Перш за все, наше програмне забезпечення повністю безпечне. Ми рекомендуємо вам використовувати онлайн-антивірусне програмне забезпечення для сканування нашого програмного забезпечення. https://www.virustotal.com/

Ми також співпрацюємо з компанією, що займається антивірусним програмним забезпеченням, над вирішенням цієї проблеми. І незабаром ми випустимо нові версії.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
«Повністю вимкнувши розширений захист від загроз Bitdefender, можна запустити вкладку Office. Однак виключення чотирьох файлів .exe в каталозі вкладки Office не працює, якщо запущено розширений захист від загроз. Я знайшов рішення — додати виконувані файли Office (winword.exe). , excel.exe, powerpt.exe) до списку винятків. У моїй системі вони знаходяться в папці C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\root\Office16. Усе добре."

Цей підхід також працює для мене
дякую Павло
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Мій розширений захист від загроз Bitdefender увімкнено, як і має бути. Я розмістив виконувані файли Word і Excel (усе, що мені потрібно) у список винятків, щоб вкладки Office працювали. Все ще не найкраще рішення, оскільки програми MS Office завжди є великою мішенню для шкідливих програм; ці програми мають бути захищені. Краще рішення ВСЕ-ЩІ потрібне, яке не відкриває програми Office.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт, у мене 365-розрядна версія Office 32 на 1809-розрядній ОС Windows 64. Я використовую Bitdefender. Я встановив версію 13.1 і отримую помилку ініціалізації 4 так само, як і інші користувачі на цій сторінці. Я заблокував Bitdefender, перевстановив v13.1, без змін. Будь ласка, дайте мені знати, що я можу зробити, щоб це запрацювало.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення