By Еан у середу, 02 травня 2018 р
Опубліковано в Вкладка Office
відповіді 6
симпатії 0
думки 9.5K
Голосів 0
Якщо у вас відкрито більше двох файлів PowerPoint, вкладка Office блокується, і Ви змушені повністю закрити PowerPoint.
Я видалив і перевстановив, сталася та сама проблема
Я видалив усі надбудови, які додав у PowerPoint, крім PowerPoint, проблема все та ж

у мене Powerpoint 2016 MSO (16.0.9226.2114) 64 bit.

Будь-які пропозиції, здається, це відбувається лише з PowerPoint, а не з Word чи Excel.
Здравствуйте,
Спробуйте спершу вимкнути всі інші надбудови в диспетчері надбудов PowerPoint.
Чи можна цю проблему відтворити за допомогою двох порожніх файлів чи лише за допомогою наявних файлів?
Спасибо заранее.
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,

проблема здається ширшою, тому що у мене така сама проблема з Word.
Я виявляю цю проблему лише на моєму Microsoft Surface book 2. Не на моєму настільному ПК, який має таку ж версію Office (365).
Проблема існує принаймні з версії 12.0 Office Tab (тепер у 13.10)
Можливо, це пов'язано з роздільною здатністю екрана? Surface book має роздільну здатність 3000x2000...

Сиріл
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,
На жаль, це може бути така проблема: «Можливо, пов’язана з роздільною здатністю екрана? Surface book має роздільну здатність 3000x2000...».
Please try to contact us with some screenshots to demonstrate the issue via sales@extendoffice. Com.
Спасибо заранее.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт Джей,
Скріншоти не покажуть нічого особливого. Слово заморожено, і я змушений жорстко закрити.
Здається, проблема виникає випадково. Це сталося кілька разів учора, і я додаю використовувати розділені вікна, щоб продовжити роботу.
Сьогодні я не можу це відтворити. У мене немає конкретного сценарію, але проблема досить поширена.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,
Можливо, його можна відтворити відповідно до операції, яку ви виконуєте в PowerPoint.
Якщо ви можете сказати нам, як це відтворити, ми спробуємо це виправити.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Проблеми із зависанням, зависанням або невідповіддю PowerPoint можуть виникнути з однієї чи кількох із наведених нижче причин. Ця проблема може виникнути, якщо ви не інсталювали останні оновлення. Можливо, PowerPoint використовується іншим процесом. ... Антивірусне програмне забезпечення може бути застарілим або конфліктувати з PowerPoint.
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення