By taftsibley@gmail.com у четвер, 25 січня 2018 р
Опубліковано в Вкладка Office
відповіді 6
симпатії 0
думки 8.7K
Голосів 0
Після 2+ років чудової роботи моя версія вкладки office перестала працювати. Я купив його за 30 доларів. Мій excel все ще відображав вкладки офісних вкладок, але натискання «+» або «x» не відкривало нових вкладок або закривало існуючі вкладки, крім того, я не міг перемикатися між своїми вкладками.

Я використовував версію 10.x (жовтень 2015 р.), тому вирішив встановити найновішу версію 13.x

з 3 доступних версій лише 64-розрядна msi буде правильно встановлена ​​на моєму комп’ютері, однак мій офісний пакет є 32-розрядним (і це не зміниться), тому я не можу скористатися перевагами плагіна.

Коли я намагаюся інсталювати 32-розрядну версію MSI, вона встановлюється, але з’являється помилка, коли я намагаюся відкрити файл. Коли я намагаюся встановити основну версію, не вдається скопіювати файл чи щось подібне, і він не вдається.

Будь ласка, допоможіть, після багатьох років використання вкладки Office я загубився без неї.
Здравствуйте,
Вибачте за незручності.
Будь ласка, перейдіть до свого облікового запису Gmail.
Спасибо заранее.
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Привіт, у мене точно така ж проблема, у мене також перестала працювати вкладка Office!.

Я використовую Windows 10, я купив Office Tab у жовтні 2017 року, і він працював нормально до сьогодні. Потім, коли я сьогодні спробував використати вкладку Office в Excel, Word і Powerpoint, у мене виникла та сама проблема. Кожного разу, коли я відкривав більше однієї вкладки в програмі Office, вона зависала і не дозволяла мені отримати доступ до альтернативної вкладки. Я навіть не міг закрити програму - мені довелося примусово закрити її за допомогою диспетчера завдань. Таке траплялося кілька разів.

Я перейшов до панелі керування та видалив програму, а потім спробував переінсталювати, але я отримую таке повідомлення про помилку, коли намагаюся встановити: (див. знімок екрана, що додається)

Будь ласка, допоможіть, я використовую Office Tab щодня, мені потрібно знати, чому це не працює, якщо воно не працюватиме на моєму комп’ютері, я хочу отримати повне відшкодування!!

Карен
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,
Будь ласка, зв’яжіться зі мною з інформацією про замовлення.
Електронна адреса травня: jaychivo@extendoffice. Com.
Ми розглянемо це і постараємося зробити все можливе, щоб вирішити це.
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Джей звернувся до мене і дуже допоміг.

У підсумку я встановив старішу версію, і вона розпізнала мою ліцензію, і вона працює нормально... Зрештою я дотримуюсь інструкцій, які мені надіслав Джей, щоб отримати оновлену версію.

Удачі
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Якщо програма Office не запускається в безпечному режимі, проблема не в надбудовах. Спробуйте відновити Office або замість цього видалити та переінсталювати його. Якщо це все одно не допомогло, на вашому ПК повинні бути встановлені найновіші драйвери пристроїв. ... Перезапустіть програму (на цей раз не в безпечному режимі).
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Виконайте такі дії: -
1. Закрийте всі екземпляри word, excel та power-point
2. Відкрийте новий екземпляр слова
3. Перейдіть до варіантів слів
4. У опції Word виберіть Надбудови, у спадному списку "Керувати" виберіть Надбудови COM і натисніть кнопку Перейти
5. Видаліть запис для WordTab і перевстановіть офісні вкладки. Таким чином має працювати в ідеалі
6. Однак у моєму випадку це не спрацювало, якщо те саме станеться з вами, видаліть запис WordTab знову та натисніть кнопку Додати
7. Перейдіть до шляху, де інстальовано Office tabs, і виберіть WordTab.dll, цей dll зазвичай можна знайти за адресою: C:\Program Files\OfficeCM\OfficeTab
8. Закрийте спливаюче вікно для надбудов COM, повторіть подібні кроки і для вашого Excel, не забудьте цього разу вибрати ExcelTab.dll
Сподіваюся, що це допомагає.
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення