Середа, 10 січень 2018
  4 відповіді
  8.2 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Привіт, я хотів би запитати вас, чи можна окремо відкрити документи/вкладку Excel. Я маю на увазі, що у мене є 3 монітори, і мені потрібно побачити 3 ексель на них окремо. Є якась функціональність чи ні? дякую Вільям
6 років тому
·
# 1404
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Погляньте, будь ласка https://www.extendoffice.com/product/office-tab/more-tabbed-windows.html
6 років тому
·
# 1405
0
Голосів
розстібати
Дякую, це дуже допомагає.
3 років тому
·
# 1406
0
Голосів
розстібати
Ви можете мати відкриті аркуші Excel в окремих екземплярах програми, натиснувши кнопку Office->параметри->вкладка «Додатково»->під загальними, поставте прапорець «Ігнорувати інші програми, які використовують динамічний обмін даними (DDE)». Важливою особливістю програми є копіювання та вставка формули між робочими книгами.
3 років тому
·
# 1407
0
Голосів
розстібати
Відкрийте робочі книги Excel у нових Windows, утримуючи клавішу Shift і клацнувши на панелі завдань
Для використання найнижчих версій Excel, утримуючи клавішу Shift і натискаючи піктограму Excel на панелі завдань, ви можете відкрити книги Excel у кількох вікнах.
1. Спочатку потрібно заздалегідь відкрити книгу, а потім утримувати клавішу Shift на клавіатурі.
2. Клацніть піктограму Excel на панелі завдань
3. Натисніть Файл (кнопка Office) > Відкрити з новоствореної книги щойно. У діалоговому вікні Відкрити знайдіть і виберіть книгу, а потім натисніть кнопку Відкрити.
Сподіваюся, це вам допоможе.
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.