Середа, 10 січень 2018
  4 відповіді
  8.1 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Я отримав резервний диск, який замовляв. Коли прийшов диск, я відкрив конверт і виявив, що диск зламаний. Як отримати інший диск?
6 років тому
·
# 1396
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Щодо проблеми з компакт-диском, спробуйте зв’язатися з MyCommerce.

Контактна інформація служби підтримки клієнтів MyCommerce:
877-353-7297
952-646-5331
Факс 1: 800-442-3172
Факс 2: 952-646-5604
Ел. пошта:

Спасибо заранее.
6 років тому
·
# 1397
0
Голосів
розстібати
Це якийсь поганий жарт? Подзвонити комусь іншому? Що це за обслуговування клієнтів?

Я звернувся до них, як було запропоновано. Звичайно, я не отримав відповіді. Як щодо того, щоб ми почали говорити про відшкодування?
6 років тому
·
# 1398
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,

Приносимо вибачення за незручності.

З приводу проблеми з компакт-диском спробуйте зв’язатися з MyCommerce або зателефонувати їм. Вони вас підтримають.

CD та завантажити
Програмне забезпечення завантажується в електронному вигляді, а компакт-диск є необов’язковим, якщо користувач купує його через MyCommerce.

ПРИМІТКА: вам не потрібно купувати компакт-диск, оскільки ви завжди можете безкоштовно завантажити програмне забезпечення з нашого веб-сайту.

Якщо ви хочете отримати відшкодування за своє замовлення, зв’яжіться зі мною, надавши інформацію про своє замовлення.

Ми надаємо 60-денну гарантію повернення грошей.

Спасибо заранее.
3 років тому
·
# 1399
0
Голосів
розстібати
[b]Office 365 - Швидко Ремонт та онлайн Ремонт of Microsoft Офіс[/ b]
  1. Клацніть правою кнопкою миші «Пуск» і перейдіть до «Панелі керування» > «Програми та засоби».[/*]
  2. Виберіть "Microsoft Офіс 365і натисніть «Змінити/Ремонт' на панелі команд.[/*]
  3. Команда Ремонт З'явиться майстер. [/*]
  4. Команда ремонт процес є простим після майстра. [/*]
  5. Команда ремонт досвід подібний до нової інсталяції.[/*]
Сподіваюся, ця інформація стане для вас корисною
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.