By wilkinson.bj@gmail.com у п’ятницю, 22 грудня 2017 р
Опубліковано в Вкладка Office
відповіді 5
симпатії 0
думки 7.8K
Голосів 0
Я використовую вкладку Office 13.10 з Office 365 у Windows 10 Fall Creators Update.

Я помітив кілька відмінностей між тим, як Office Tab працює в Excel, і тим, як вона працює в Word.
1. У Excel змінений файл зірочки зникає з вкладки, щойно я зберігаю файл вкладки.
У Word вкладка не оновлюється, доки я не збережу й не клацну в тілі файлу вкладки.

2. У Excel я можу відкрити файл word із групи «Вибране Office». Він працює так само, як і очікувалося.
У Word, коли я відкриваю групу «Уподобання Office», відображаються файли Excel, які я додав, але коли я клацаю по одному, Excel не відкривається разом із файлом або якщо Excel вже відкрито, файл у ньому не відкривається.

У програмі «Office Tab Center 2013-16» для Excel і Word налаштовано однакові параметри. Хтось ще з цим стикався? Якщо так, і якщо ви знайшли виправлення або обхідний шлях, щоб Excel і Word працювали однаково (і заплановано), будьте ласкаві поділитися ним тут.

Завдяки.
Здравствуйте,
Спробуйте вимкнути всі інші надбудови в диспетчері надбудов Word.
Для другого випуску "У Word, коли я відкриваю групу "Вибране Office", відображаються файли Excel, які я додав, але коли я натискаю один файл, Excel не відкривається разом з файлом",
Будь ласка, переконайтеся, що файл існує.
Спасибо заранее.
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Дякую за відповідь, Джей.
Проблема №1. Я спробую вимкнути непотрібні надбудови, але у мене є лише надбудови за замовчуванням, які інстальовано разом із Office 365.
Проблема №2: Так, файл Excel, який я намагаюся відкрити, існує. Звичайно, це не проблема, оскільки я можу відкрити його будь-яким іншим зручним способом, мене просто інтригує, що «Убране Office» так добре працює, відкриваючи документ Word з Excel, але зовсім не під час спроби відкрити Документ Excel з Word.

Я буду працювати з ним просто з цікавості і повідомлю вам, якщо я знайду рішення для моєї конкретної системи.

Знову дякую.
Брюс
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,
Ви встановили останню версію?
Проблема №2: Так, файл Excel, який я намагаюся відкрити, існує. Звичайно, це не проблема, оскільки я можу відкрити його будь-яким іншим зручним способом, мене просто інтригує, що «Убране Office» так добре працює, відкриваючи документ Word з Excel, але зовсім не під час спроби відкрити Документ Excel з Word.
Будь ласка, спробуйте створити порожній новий файл Excel і збережіть його в «Уподобання Office», а потім спробуйте відкрити файл Excel із «Уподобання Office» у програмі Word.
Спасибо заранее.
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Якщо це повторна відповідь, вибачте. Коли я закінчив з попереднім, я помітив, що мій сеанс закінчився. Я не знаю, подано це чи ні.

Я встановив останню версію Office Tab, 13.10.0.0. По суті, і Office Tab, і Office 365 були встановлені на новому комп’ютері протягом останнього тижня.

Проблема №2. Я створив порожній файл Excel, "OfficeFavorites.xlsx" і додав його до групи "Вибране Office". Потім я спробував відкрити його, як із закритим Excel, так і з відкритим та активним Excel. В обох випадках файл не відкрився.

Я вражений вашою підтримкою щодо цих тем і ціную вашу підтримку. Сподіваюся, ви не сприйматимете їх як скарги чи не матимете відчуття, що я знеціню вкладку Office через них. Навпаки, я вважаю програму надзвичайно корисною, і ці проблеми є лише незначними відхиленнями, які я вважаю цікавими, і сподіваюся, що ви також.
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Здравствуйте,
За певних обставин це має бути помилкою.
Ми спробуємо виправити це в наступній версії.
Спробуйте двічі клацнути файл Excel, щоб відкрити його з групи «Уподобання Office».
Спасибо заранее.
·
6 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення