By Джейсони у п’ятницю, 05 листопада 2021 р
Опубліковано в Вкладка Office
відповіді 3
симпатії 0
думки 9.8K
Голосів 0
Я знаю, що є спосіб додати створений мною список уподобань до панелі швидкого доступу Word у верхній частині екрана, але я не пам’ятаю, як це зробити. Хтось може описати, як це зробити? Велике дякую.

Jason
Привіт Джейсон,

Щоб додати список обраних до панелі швидкого доступу Word, ви можете клацнути правою кнопкою миші на списку, а потім побачити Додати на панель швидкого доступу варіант.
QAT2.png


Зауважте, що якщо клацнути правою кнопкою миші піктограму списку, на панель швидкого доступу буде додано лише сам список; Якщо ви клацнете правою кнопкою миші назву стрічки (Word Favorites), усі ваші списки перейдуть на панель інструментів.
QAT1.png


Ось як це виглядає:
  QAT3.png


Сподіваюся, це може вам допомогти.

Аманда
·
2 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Я не зовсім розумію, як це зробити, але я думаю, що якщо ви зайдете на веб-сайт Word, ця інформація повинна бути там. Хлопці, мені потрібна ваша допомога. Хтось із вас знає, як користуватися фон для видалення? Мені потрібно змінити фон свого відео, але я не знаю, як це зробити. Велике спасибі всім за будь-яку допомогу.
·
2 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Burger King — американська транснаціональна мережа ресторанів швидкого харчування.
Меню сніданку Burger King 2022
·
2 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення