Неділя, 03 квітня 2022
  4 відповіді
  9.2 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Я знайшов запис «Замінити м’які повернення на жорсткі за допомогою Kutools для Word». Здається, це глобальна дія, а не те, що можна націлити на вибрану частину тексту. (Крім того, зображене зображення панелі інструментів не відповідає моїй версії Kutools For Word версії 10, тому я не можу знайти описаний запис. Я знайшов щось подібне в розділі «Перетворити», але воно глобальне за своєю природою.) Є багато людей, як я, які використовують " знайти та замінити» у Word повторюваним способом. Хоча Word зберігає те, що я роблю протягом сеансу, він не дозволяє зберігати ці дії в майбутніх сеансах. Було б добре мати можливість зберігати дії пошуку та заміни від сеансу до сеансу. Це дозволить нам націлити наш пошук і заміну на конкретний текст, а не на глобальний підхід «усе або нічого». Дякую тобі.
2 років тому
·
# 2605
0
Голосів
розстібати
Привіт Кевін

--- Здається, це глобальна дія, а не те, що можна націлити на вибрану частину тексту.
--- Вибачте, що ви не можете націлити його на вибрану частину тексту. Однак ви можете знайти лише в основному документі, заголовку, коментарі тощо. Дивіться знімок екрана:
знайти section.png


--- Хоча Word зберігає те, що я роблю протягом сеансу, він не дозволяє зберігати ці дії в майбутніх сеансах.
--- З подвигом Пакетний пошук та заміна, ви можете зберегти параметр пошуку та заміни, натиснувши кнопку «Зберегти», і застосувати його до документів, що створюватимуться в майбутньому (знайдіть параметр у Манеж обведено на скріншоті нижче). Крім того, ви можете знайти та замінити серед кількох документів, а також інших файлів (включаючи файли txt, htm і html) одним клацанням миші.
зберегти senario.png

Якщо у вас є інші запитання, будь ласка, не соромтеся запитати мене.

Аманда
Аманда,

Дякуємо за відповідь. Те, що я пропонував, що я сподівався побачити в майбутньому випуску, це можливість не мати цілого документа, верхнього чи нижнього колонтитулів тощо під час пошуку та заміни, але зробити зміни менш глобальними та мати можливість зберегти що для майбутнього використання. Наприклад, якщо я хочу, щоб лише три абзаци 20-сторінкового документа, які мають розриви рядків, були змінені на позначки абзаців, я можу виділити абзаци та використати пошук і заміну, щоб виправити це. Я не хочу, щоб це вплинуло на всі 20 сторінок, лише на вибрану область. Тепер, якщо я роблю щось подібне до пошуку та заміни п’ять днів на тиждень, 52 тижні на рік, мені доведеться відтворювати рядок пошуку та заміни щодня, 260 разів на рік. Пакетний пошук і заміна чудові, ЯКЩО ви хочете, щоб це вплинуло на весь документ. Проблема полягає в тому, що якщо ви робите щось МЕНШЕ, ніж весь документ, але робите це ПОВТОРНО, немає можливості зберегти рядок пошуку та заміни після того, як ви щодня вимикаєте Word. Інструменти, які у вас є, чудові, якщо ви хочете охопити весь документ, але менш глобальні, але повторювані дії не розглядаються. Це було основою моєї пропозиції. Сподіваюся, ви врахуєте це на майбутнє. Ще раз дякую за відповідь.
2 років тому
·
# 2612
0
Голосів
розстібати
дякую за вашу інформацію. я збираюся додати цю тему в закладки https://www.extendoffice.com/forum/6-kutools-for-word/2593-ability-to-save-multiple-find-and-replace-from-session-to-session.html
2 років тому
·
# 2614
0
Голосів
розстібати
Аманда,

Дякуємо за відповідь. Те, що я пропонував, що я сподівався побачити в майбутньому випуску, це можливість не мати цілого документа, верхнього чи нижнього колонтитулів тощо під час пошуку та заміни, але зробити зміни менш глобальними та мати можливість зберегти що для майбутнього використання. Наприклад, якщо я хочу, щоб лише три абзаци 20-сторінкового документа, які мають розриви рядків, були змінені на позначки абзаців, я можу виділити абзаци та використати пошук і заміну, щоб виправити це. Я не хочу, щоб це вплинуло на всі 20 сторінок, лише на вибрану область. Тепер, якщо я роблю щось подібне до пошуку та заміни п’ять днів на тиждень, 52 тижні на рік, мені доведеться відтворювати рядок пошуку та заміни щодня, 260 разів на рік. Пакетний пошук і заміна чудові, ЯКЩО ви хочете, щоб це вплинуло на весь документ. Проблема полягає в тому, що якщо ви робите щось МЕНШЕ, ніж весь документ, але робите це ПОВТОРНО, немає можливості зберегти рядок пошуку та заміни після того, як ви щодня вимикаєте Word. Інструменти, які у вас є, чудові, якщо ви хочете охопити весь документ, але менш глобальні, але повторювані дії не розглядаються. Це було основою моєї пропозиції. Сподіваюся, ви врахуєте це на майбутнє. Ще раз дякую за відповідь.


Привіт Кевін

Дякуємо за відгук. Я передам його нашій команді розробників. І я дуже ціную деталі, якими ви зі мною поділилися.

Ще раз спасибі,
Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.