П'ятниця, 22 жовтня 2021
  29 відповіді
  11.8 тис. Відвідувань
-1
Голосів
розстібати
Я визначив рішення для цієї помилки, яке можна застосувати до Windows 10.  Це вимагатиме перевстановлення Kutools для Excel. Перед встановленням вам потрібно змінити деякі властивості файлу EXE для встановлення. Крім того, ви хочете переконатися, що в диспетчері завдань немає дій Excel.

  1. Клацніть правою кнопкою миші на файлі EXE інсталятора та перейдіть до властивостей
  2. На вкладці «Загальні» поставте прапорець «розблокувати», а потім натисніть «Застосувати». 
  3. Зображення 1.jpg
  4. На вкладці Сумісність перевірте два елементи, показані на Зображення 2 і натисніть застосувати.  
  5. Зображення 2.jpg
  6. Запустіть цю програму в режимі сумісності з Windows 8
  7. Виконувати цю програму від імені адміністратора
  8. Натисніть OK, щоб закрити вікно властивостей
  9. Запустіть програму встановлення EXE

Він повинен працювати, як очікувалося, зараз, коли Excel запуститься.
2 років тому
·
# 2323
0
Голосів
розстібати
     Здравствуйте,

     Дякую за рішення; це виправлення також працює для Windows 8?

     Дякую 
2 років тому
·
# 2324
0
Голосів
розстібати
Чи є інше рішення цієї проблеми? Я спробував усі кроки, але все ще не можу змусити Kutools правильно встановити. 
2 років тому
·
# 2325
0
Голосів
розстібати
Слідкуємо за цією темою. У мене така ж проблема, і я безуспішно спробував усі наведені нижче кроки. Я використовую Windows 11 і Office 365.
2 років тому
·
# 2326
0
Голосів
розстібати
Усім привіт,

Якщо у вас виникла проблема з Kutools для Excel, надішліть нам інформацію про вашу операційну систему ( Яку версію операційної системи Windows я використовую? ), версія Excel та мова, яку ви використовуєте на своєму комп’ютері. Крім того, будь ласка, надішліть нам докладні відомості про те, як надбудова пішло не так, малюнок або вкладений файл було б ще краще. Це через функцію, яку ви використовували, чи певний файл, який ви відкривали? Або це відбувається просто після того, як ви відкриєте файл Excel? ... А як це виглядає, коли надбудова пішло не так?

Ми обов’язково зробимо все можливе, щоб виправити помилки. Однак, оскільки проблеми можуть бути різними, особливо в дуже різних комп’ютерних середовищах, це займе у нас багато часу. Тому, будь ласка, оновіть нашу останню версію або попросіть нас надіслати вам версію, яка працює на вашому комп’ютері для поточного використання.

Тож вибачте за неприємності.

З повагою,
Аманда
2 років тому
·
# 2327
0
Голосів
розстібати
Обхідний шлях для Windows 11 плюс Office 365 аварійно завершує роботу з v26. (Зареєстрований користувач)
Помилка, пов’язана з надбудовою detong.kteloader, яка перешкоджає запуску Excel. Я спробував кілька обхідних шляхів, описаних на форумах, безуспішно.
Для мене спрацювало видалення версії 26, очищення реєстру, а потім встановлення старого v23 (Я пробував v26, v25, v24 і такі ж невдалі результати). Стара версія працює для мене в Windows 11 і MS Office 365. Я не буду насолоджуватися очевидними покращеннями у v26, але принаймні у мене щось запущено.

Я сподіваюся ExtendOffice Команда може протестувати Windows 11 Enterprise 64 Bit, версія 21H2.
v23 працює для мене.

Рауль Флорес
2 років тому
·
# 2328
0
Голосів
розстібати
Привіт, Рауль Флорес!

Ми налаштували дві версії для тих користувачів, які мають проблему надбудови Detong.Kteloader. Будь ласка, завантажте дві версії, як зазначено нижче. 
KutoolsforExcelSetup.Debug.A
KutoolsforExcelSetup.Debug.p

Потім, будь ласка, встановіть і використовуйте їх один за іншим. Після цього, будь ласка, повідомте нам, чи працює для вас будь-який із них.

Спасибо заранее.

Аманда
Привіт, Аманда! 

У мене така ж проблема, і я намагався налаштувати, використовуючи обидва файли інсталятора, як ви згадали, але все не працює. Будь-яка пропозиція? 
2 років тому
·
# 2330
0
Голосів
розстібати
Привіт, banumurti.danardono!

Знайдіть у вашому Excel на вкладці Kutools Документи > Центр налаштування. У спливаючому діалоговому вікні перевірте Увімкнути сумісний режимабо Вимкніть панель навігації під час запуску щоб перевірити, чи Kutools працює належним чином.
налаштування.png

Однак, якщо ви не бачите Вимкніть панель навігації під час запуску варіант, перевстановіть файли ще раз:
KutoolsforExcelSetup.Debug.A
KutoolsforExcelSetup.Debug.p

Спасибо заранее.

Аманда
Вкладення (1)
2 років тому
·
# 2331
0
Голосів
розстібати
Я боровся з цією проблемою detong.kteloader протягом місяців, намагаючись час від часу перевірити, чи проблема вирішена за допомогою нового встановлення, але безрезультатно. Excel просто не відкривається з увімкненим Kutools взагалі.

Я помітив, що в моїх надбудовах Excel утиліти Kutools перераховані в розділі «неактивні програми» та мають розташування в папці програмних файлів Kutools для Excel для файлу «Завантаження». Раніше я помітив, що цей конкретний файл у папці моєї програми не має розширення. Дата останньої зміни завжди вказується як 12, але після нових установок Kutools датою створення є дата встановлення. Я спробував здогадатися, яким має бути розширення файлу на основі інших файлів у папці, і спробував .dll, .exe, .exe.manifest, жоден із яких не спрацював.

Чи знаєте ви, яким має бути розширення файлу Loading? Ви вважаєте, що розширення цього файлу дозволить надбудові функціонувати належним чином? Я використовую Office 365 на Windows 11.

Інші надбудови Kutools: Enabled - Kutools for Excel Helper і disabled - kutools for Excel 26.00. Я спробував усі інші потенційні виправлення, перелічені на форумі, за винятком повернення до попередньої версії. Я встановив файли налагодження P & A, помітив, що у мене версія 27.00, але я все ще мав файл завантаження без розширення та помилку detong.kteloader. 

Спасибо заранее.
 
2 років тому
·
# 2332
0
Голосів
розстібати
Привіт, oliviatrost,

Тож вибачте за неприємності. Команда розробників надала нещодавно оновлену бета-версію, будь ласка, встановіть його тут і спробуйте.

Якщо проблема все ще існує, надішліть документ у вашому комп’ютері «C:\Users\[Ім’я користувача]\Documents\Kutools for Excel\KutoolsBootInformation\BootDebugInfo.txt» на .
І, будь ласка, змініть частину "[Ім'я користувача]" на своє фактичне ім'я користувача. Або ви можете просто піти до документи як показано нижче безпосередньо, потім знайдіть Kutools для Excel > KutoolsBootInformation, то ви зможете знайти BootDebugInfo.txt.
  документи.png

Спасибо заранее.

Аманда
Вкладення (1)
Привіт, Аманда!
Я встановив версії Beta, A і P, але всі не працюють з тією ж помилкою.

Нижче наведено файл bootpdebuginfo.txt

Версія Windows: Windows 10 (версія 10.0, збірка 19041, 64-розрядна версія)
Інтерфейс Windows: англійська
20220125104813656: ProcessStep001
20220125104813656: ProcessStep002
20220125104813657: ProcessStep003
20220125104813658: ProcessStep004
20220125104813658: ProcessStep005
20220125104813659: ProcessStep006
20220125104813660: ProcessStep007
20220125104813660: ProcessStep008
20220125104813661: ProcessStep009
20220125104813666: ProcessStep010
20220125104813668: ProcessStep011
20220125104813669: ProcessStep012

Дякую
2 років тому
·
# 2334
0
Голосів
розстібати
Тож вибачте за неприємності. Команда розробників надала нещодавно оновлену бета-версію, будь ласка, встановіть його тут і спробуйте.

Якщо проблема все ще існує, надішліть документ у вашому комп’ютері «C:\Users\[Ім’я користувача]\Documents\Kutools for Excel\KutoolsBootInformation\BootDebugInfo.txt» на .
І, будь ласка, змініть частину "[Ім'я користувача]" на своє фактичне ім'я користувача. Або ви можете просто піти до документи як показано нижче безпосередньо, потім знайдіть Kutools для Excel > KutoolsBootInformation, то ви зможете знайти BootDebugInfo.txt.
 [вкладення]documents.png[/вкладення]

Спасибо заранее.

Аманда

Hi ,

Дуже шкода, що бета-версія, додана до попередньої публікації, була старою. Я вже оновив це в пості. Будь ласка, встановіть нову бета-версію та спробуйте.

Тож вибачте за неприємності. І сподіваюся, що бета-версія працює для вас.

Аманда
Дуже дякую Аманда,

Зараз він працює, я видалив його та встановив бета-версію 20220125.

хороша робота :)
2 років тому
·
# 2336
0
Голосів
розстібати
Привіт всім,

Якщо у вас виникли проблеми з надбудовою Detong.Kteloader, завантажте та перевстановіть Kutools для Excel 26: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, не соромтеся давати мені знати.

Аманда
2 років тому
·
# 2337
0
Голосів
розстібати
Аманда;
Ми маємо ту саму проблему, що завантаження відображається без розширення. Ми не маємо KutoolsBootInformation у папці KuTools для Excel. Видалили та повторно встановили KUTools за посиланням, яке ви надали. Наразі Excel переходить у режим «Не відповідає» під час відкриття за допомогою надбудов KUTools. Завантаження надбудов вимкнено.
Будь-які пропозиції?
Дякую
2 років тому
·
# 2338
0
Голосів
розстібати
 Яку версію операційної системи Windows я використовую?[/url] ), версію Excel та мову, яку ви використовуєте на своєму комп’ютері. Крім того, будь ласка, надішліть нам докладні відомості про те, як надбудова пішло не так, малюнок або вкладений файл було б ще краще. Це через функцію, яку ви використовували, чи певний файл, який ви відкривали? Або це відбувається просто після того, як ви відкриєте файл Excel? ... А як це виглядає, коли надбудова пішло не так?

Ми обов’язково зробимо все можливе, щоб виправити помилки. Однак, оскільки проблеми можуть бути різними, особливо в дуже різних комп’ютерних середовищах, це займе у нас багато часу. Тому, будь ласка, оновіть нашу останню версію або попросіть нас надіслати вам версію, яка працює на вашому комп’ютері для поточного використання.

Тож вибачте за неприємності.

З повагою,
Аманда

Привіт Індра,

Не могли б ви надати мені інформацію про свій комп'ютер? Заздалегідь спасибі.

Аманда
У мене така ж проблема, Kutools не працює через це, і рішення не працює на моєму боці.
Чи можемо ми щось зробити?
1 рік тому
·
# 3260
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Будь ласка, спробуйте бета-версію: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/27.00/KutoolsforExcelSetup.exe

Якщо виникнуть проблеми, будь ласка, не соромтеся запитати мене.

Аманда
Дякую, Аманда.

Я видалив попередню версію та встановив цю бета-версію.
Я все ще маю те саме вікно, коли я відкриваю Excel, кажучи, що detong.kteloader створив проблему. І якщо я не вимкну Kutools відповідно до підказки, Kutools не працює, і я можу натиснути будь-де, але нічого не відбувається.

Не впевнений, чи це має вплив, але я використовую Parallells із належним встановленням Office.
1 рік тому
·
# 3263
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Будь ласка, натисніть зворотний зв'язок > Помилка подання в Документи група на Кутулс та надішліть нам файл помилки (KutoolsInfo.txt).
помилка submission.png

Додайте detong.kteloader в темі повідомлення.

Спасибо заранее.

Аманда
Вкладення (1)
  • Сторінки:
  • 1
  • 2
На цю посаду ще немає відповідей.