Четвер, 23 вересня 2021
  13 відповіді
  7.6 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
 Я отримав це повідомлення під час спроби відкрити Excel з увімкненою нещодавно завантаженою надбудовою Kutools 25.0.

"У Excel виникли проблеми з надбудовою 'detong.kteloader'." Потім повідомляється про оновлення, якщо воно продовжується. Оновлення не працюють. 
2 років тому
·
# 2296
0
Голосів
розстібати
Ви знайшли відповідь на цю проблему.
У мене така ж проблема.
Дякую
Філ
2 років тому
·
# 2297
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Спробуйте цю версію Бета-версія.
2 років тому
·
# 2298
0
Голосів
розстібати
Це не спрацювало.
2 років тому
·
# 2299
0
Голосів
розстібати
Я маю справу з цією проблемою на своєму новому ноутбуці протягом кількох тижнів. На щастя, мої інші машини працюють нормально - вони випадково аварійно виходять з ладу, але я можу зрештою повернути їх. Іноді Excel відкривається без додавання, і мені доводиться знову відкривати. Я просто постійно отримую ту саму відповідь від їхньої електронної пошти "підтримки", щоб вимкнути всі інші надбудови та перевстановити - це не спрацювало... це дуже засмучує. Я користуюся цим продуктом вже майже десять років - можливо, 8 років? Кілька версій, кілька машин... ніколи не було так погано. Був також час, коли вони відповідали і дійсно допомагали. Це так розчаровує. З цією останньою версією (25) явно щось не так.   

Хтось знайшов рішення - або ще краще - інший продукт?
2 років тому
·
# 2300
0
Голосів
розстібати
Служба підтримки продовжує надсилати мені те саме посилання для перевстановлення - це їхня ідея допомогти мені... Я не зміг запустити версію 25. те саме повідомлення, що й у всіх інших - чи хтось має виправлення?
2 років тому
·
# 2301
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Спробуйте зробити знімок екрана менеджера надбудов Excel.
Спасибо заранее.
2 років тому
·
# 2302
0
Голосів
розстібати
Я не можу відкрити Excel, якщо не видаляю Kutools, а після видалення Kutools не запускаються інші надбудови. Якщо є певні налаштування або щось інше, що ви шукаєте в менеджері, радимо порадити.
2 років тому
·
# 2303
0
Голосів
розстібати
     У мене така ж проблема. Хтось знайшов рішення для цього, чи нам просто доведеться відмовитися від використання цього надбудови (інструменту)?

     Завдяки.
2 років тому
·
# 2304
0
Голосів
розстібати
2 років тому
·
# 2305
0
Голосів
розстібати
У мене на інших машинах працює версія 21. У підсумку я попросив їх надіслати мені цю версію, і вона працює. Очевидно, проблема з версією 25. Тому я б попросив більш ранню версію, якщо ви в скруті. 
2 років тому
·
# 2306
0
Голосів
розстібати
Дякую за ЄДИНЕ рішення! Версія 24 також не працює. Версія 21 працює на mso 365/2016 64 bit, w10. Я надіслав це повідомлення Kutools через сайт і попросив їх виправити. Отримав автоматичну відповідь із проханням надіслати електронний лист. Не вражений. Хм, давайте подивимося – чи не було б добре, якби вони оновили ці повідомлення на форумі рішенням? А їхній сайт?
2 років тому
·
# 2307
0
Голосів
розстібати
Обидві версії 24 і 25 викликають проблему. V21 цього не робить. Завантажити з https://www.extendoffice.com/forum/kutools-for-excel/1567-previous-versions-of-kutools-for-excel.html
2 років тому
·
# 2308
0
Голосів
розстібати
Усім привіт,

Якщо у вас виникла проблема з Kutools для Excel, надішліть нам інформацію про вашу операційну систему (операційна система), версія Excel та мова, яку ви використовуєте на своєму комп’ютері. Також надішліть нам детальну інформацію про те, як надбудова пішло не так. Це через функцію, яку ви використовували, чи певний файл, який ви відкривали? Або це відбувається просто після того, як ви відкриєте файл Excel? ... А як це виглядає, коли надбудова пішло не так?

Ми обов’язково зробимо все можливе, щоб виправити помилки. Однак, оскільки проблеми можуть дуже відрізнятися, особливо в дуже різних комп’ютерних середовищах, це займе у нас багато часу. Отже, ми спочатку надішлемо вам версію, яка працює на вашому комп’ютері для поточного використання.

Тож вибачте за неприємності.

З повагою,
Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.