By dak4482 у п’ятницю, 10 вересня 2021 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 2
симпатії 0
думки 4.9K
Голосів 0
Привіт всім,
У мене є електронна таблиця, над якою я працюю. У стовпцях є численні порожні клітинки, які я намагаюся видалити. Після вибору стовпців я вибираю DELETE, а потім DELETE BLANK ROWS, і він повертається з НУЛЬОМ порожніх рядків, видалених, навіть якщо у вибраному стовпці є сотні порожніх рядків. ПОМИЛКА??? Я перевірив форматування, яке нічого не показує. Колонка не заблокована. Ще якісь ідеї?
Дан
Привіт, dak4482!

Вибачте за пізню відповідь.

Функція Видалити пусті рядки добре працює на моєму комп’ютері. Чи не могли б ви перевірити, чи весь рядок порожніх клітинок, які ви хочете видалити, порожній? Оскільки функція видаляє цілі порожні рядки, але не порожні клітинки.

І якщо ви хочете видалити лише порожні клітинки, але не рядки. Будь ласка, натисніть F5, натисніть на спеціальний > Бланки > OK щоб вибрати всі порожні клітинки.
  перейдіть до special.png


Потім клацніть правою кнопкою миші будь-яку з вибраних порожніх клітинок, натисніть Видалити, а потім виберіть Зміщення клітинок вліво/вгору, OR Весь рядок / стовпець як вам потрібно.
  delete.png


Будь ласка, повідомте мене, якщо у вас виникнуть додаткові запитання.

Аманда
·
2 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Я шукав на веб-сайті комфорт чи ефективність, щоб завершити цей процес, і я вважаю, що це найкраща ігрова змійка на сайті, щоб зробити це ефективно.
розкладати пасьянс

 
·
2 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення