Вівторок, 31 серпня 2021
  0 відповіді
  2.2 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте, 
У мене проблема з діаграмами Kutools для Excel. У мене є дві вкладки. На одній вкладці є вихідні дані, а на другій — діаграми Kutools.
Я зрозумів, що зведені таблиці не можна використовувати для деяких діаграм kutools. Наприклад, стовпчаста діаграма з бульбашками. Тому я використав формулу =A15, =A16, ..., щоб отримати значення клітинок зі зведеної таблиці. Я не хочу мати статичні числа, тому що я хочу, щоб діаграма оновлювалася на основі будь-яких змін у вихідній таблиці. Після створення діаграми та спроби додати нові дані на вкладку вихідних даних я отримую повідомлення
"Excel виявив проблему з одним або кількома посиланнями на формули на цьому аркуші. Перевірте, чи правильні посилання на клітинки, імена діапазонів, визначені імена та посилання на інші книги у ваших формулах."
Я впевнений, що цю помилку я отримую через діаграму Kutools, тому що, коли я видаляю діаграму Kutools, я не отримую повідомлення, і я можу додати нові дані на вкладку джерела, не отримуючи жодних попереджень.
Не могли б ви, будь ласка, повідомити мені, чи є спосіб створити панель Kutools із діаграмою бульбашок зі зведеної таблиці та не отримувати попереджень.

Спасибо заранее.

Дорота


 
На цю посаду ще немає відповідей.