Субота, 28 серпня 2021
  2 відповіді
  5.4 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Привіт там,
Чудова функція для поділу даних на нові аркуші. 
Іноді суперечливі імена аркушів під час вибору "Значення стовпця" як нового назви аркуша. Повернення до "Аркуш 1" тощо. 
Яке правило це визначає?
Чи є якісь обхідні шляхи, щоб розділені дані щоразу називали значення стовпця?
Велике спасибі
Наомі
 
2 років тому
·
# 2284
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Спасибі за зворотній зв'язок.
Гарне мислення, ми розглянемо його покращення в наступних версіях.
1 рік тому
·
# 3211
0
Голосів
розстібати
Привіт, Наомі, я помітив, що функція використовуватиме «Аркуш №», якщо значення не відповідає правилам іменування в Excel. Я намагався використовувати назви компаній, і вони часто порушували принаймні одне з цих правил. Я почав створювати новий стовпець, який був «безпечною» версією назви компанії, і ця поведінка зникла. Офіційні правила від Microsoft

  • Будьте порожніми.
  • Містить більше 31 символу.
  • Містить будь-який із таких символів: / \ ? * : [ ]
  • Починаються або закінчуються апострофом ('), але їх можна використовувати між текстом або цифрами в імені.
  • Носіть назву «Історія». Це зарезервоване слово, яке Excel використовує внутрішньо.


Наприклад, назва облікового запису задовга: IBM (International Business Machines). Це стандартна схема іменування для наших клієнтів. Скорочена назва з розгорнутою інформацією в дужках. У нашому випадку ми створили новий (прихований) стовпець для «Сейфа імені облікового запису». Очистити обліковий запис можна кількома способами. У нашому випадку наступне зробило те, що нам було потрібно:

Найпростіший спосіб вирішення – обрізати 30 символів
= ВЛІВО (A2,30)
IBM (International Business Machines) стає IBM (Міжнародний бізнес М

Більш складним рішенням було обрізати, якщо було видно кому або круглі дужки
=MIN(30,IFERROR(FIND("(",A2-1,100),IFERROR(FIND(",",A2)-1,100))
IBM (International Business Machines) стає IBM
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.