П’ятниця, 20 серпень 2021
  3 відповіді
  8 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Якщо я використовую свої облікові дані з Excel на роботі і хочу, щоб kutools був моїм додатком на роботі, чи можу я використовувати kutools на мій персональний комп'ютер з моїми особистими обліковими даними Excel?
 
2 років тому
·
# 2282
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,

Дякуємо, що зв’язалися з нами.

Щодо ліцензії, ви можете встановити та використовувати одну копію програмного забезпечення на ліцензованому пристрої та інсталювати іншу копію на портативний пристрій для використання одним основним користувачем ліцензованого пристрою.

Якщо ви встановлюєте копію Програмного забезпечення на сервер терміналів або сервер Citrix, для кожного робочого столу, з якого здійснюється доступ до програми, потрібна окрема ліцензія на настільну програму.

Для отримання додаткової інформації про EULA відвідайте: http://www.extendoffice.com/support/end-user-license-agreement.html
1 рік тому
·
# 2764
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Після прочитання кількох публікацій на цю тему мені все ще не зрозуміло, що стоїть за портативним пристроєм, який згадується у вашій ліцензійній угоді:
«Д. Портативний пристрій. Ви можете встановити іншу копію на портативний пристрій для використання одним основним користувачем ліцензованого пристрою».
Мається на увазі лише USB-накопичувач чи зовнішній жорсткий диск? І якщо так, як мені встановити Kutools для Excel на такому пристрої та використовувати його пізніше на будь-якому комп’ютері з інстальованим Microsoft Office?
І якщо ноутбук також дозволений як зовнішній пристрій, чому це чітко не описано?
1 рік тому
·
# 2765
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Після прочитання кількох публікацій на цю тему мені все ще не зрозуміло, що стоїть за портативним пристроєм, який згадується у вашій ліцензійній угоді:
«Д. Портативний пристрій. Ви можете встановити іншу копію на портативний пристрій для використання одним основним користувачем ліцензованого пристрою».
Мається на увазі лише USB-накопичувач чи зовнішній жорсткий диск? І якщо так, як мені встановити Kutools для Excel на такому пристрої та використовувати його пізніше на будь-якому комп’ютері з інстальованим Microsoft Office?
І якщо ноутбук також дозволений як зовнішній пристрій, чому це чітко не описано?


Один ключ призначений для використання однією людиною в двох штуках. :)
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.