Середа, 23 серпень 2023
  9 відповіді
  7.5 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Ми раді оголосити про останній випуск Kutools для Excel. Постійно прагнучи покращити роботу з Excel, це оновлення представляє значні нові функції та оптимізацію. Ви можете оновити цю версію або отримати безкоштовну пробну версію, завантаживши її Kutools для Excel 29.00.

Порада: повна функція та функція, безкоштовна пробна версія за 30 днів! Якщо 2-річний період підтримки безкоштовного оновлення не закінчився, ви маєте право безкоштовно оновити цю версію.
Нові можливості

1. Багатомовна підтримка
Щоб задовольнити потреби наших користувачів у всьому світі, ми інтегрували підтримку 44 мов у Kutools для Excel. Тепер ви можете використовувати Kutools для Excel різноманітними мовами, забезпечуючи більш локалізовану взаємодію з користувачем.
kte-29.00-01.png

поліпшення
1. Інтерфейс стрічки: оптимізовано макет інтерфейсів деяких функціональних областей

Виправлено
1) Виправлено: інші дрібні помилки
Вкладення (1)
0
Голосів
розстібати
Не можу завантажити програму
Вкладення (1)
2 місяців тому
·
# 8529
-1
Голосів
розстібати
Він каже, що я не можу встановити програмне забезпечення.
2 місяців тому
·
# 8530
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Не могли б ви надіслати нам інформацію про вашу операційну систему (Яку версію операційної системи Windows я використовую?), версію Excel і мову, яку ви використовуєте на своєму комп’ютері?

Крім того, будь ласка, спробуйте перезавантажити комп’ютер, а потім повторіть спробу інсталяції та перевірте, чи це допоможе.

Аманда
2 місяців тому
·
# 8536
0
Голосів
розстібати
Привіт підтримка,

Я намагався встановити інструмент у Excel 365, і повідомлення про помилку свідчить, що ліцензія недійсна.

Я надав назву ліцензії та код нижче.

Порадьте, будь ласка.

Спасибі,

Назва ліцензії:
Islandmelody.com-1
Код ліцензії:
000014-************************************************ ********-7РНБУР
2 місяців тому
·
# 8537
0
Голосів
розстібати
Зараз я на Windows 11 64bit.
2 місяців тому
·
# 8541
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Дякуємо Вам за звернення до нас.

Ви придбали програмне забезпечення 27 лютого 2017 р. 2-річний період безкоштовної підтримки оновлення закінчився 27 лютого 2019 р. Проте ви все ще можете використовувати старіші версії програмного забезпечення, які були доступні протягом 2-річного періоду безкоштовної підтримки оновлення.

Ліцензія на наше програмне забезпечення є довічною ліцензією, яка включає 2 роки безкоштовної підтримки оновлення. Після 2-річного безкоштовного періоду підтримки оновлення ви не зможете оновлювати програмне забезпечення до нових версій, але можете продовжувати використовувати старіші версії.

До закінчення 2-річної безкоштовної підтримки оновлення перейдіть за наведеним нижче посиланням для останньої версії, яку ви маєте право завантажити та встановити: https://download.extendoffice.com/downloads/History-Kutools-for-Excel/18.00--83hWRP9p9rQ7QT9LSHofsgk/KutoolsforExcelSetup.exe

Якщо ви хочете отримати найновішу версію Kutools, потрібно придбати нову ліцензію.

Якщо у вас є запитання чи пропозиції, будь ласка, не соромтеся зв’язатися зі мною.

Аманда
3 тижнів тому
·
# 8573
-1
Голосів
розстібати
I suppose my inquiry remains unclear. Will a workbook I make that depends on kutools still work if I send it to someone else via email who doesn't have kutools?
3 тижнів тому
·
# 8575
0
Голосів
розстібати
I suppose my inquiry remains unclear. Will a workbook I make that depends on kutools still work if I send it to someone else via email who doesn't have kutools?
Привіт там,

Could you please specify which Kutools feature your workbook depends on? And please visit this post to see what features of Kutools rely on Kutools to take effect: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html

Аманда
3 тижнів тому
·
# 8578
0
Голосів
розстібати
Привіт там,

Could you please specify which Kutools feature your workbook depends on? And please visit this post to see what features of Kutools rely on Kutools to take effect: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html
Аманда

Величезне спасибі
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.