By пдалтон у вівторок, 03 листопада 2020 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 0
симпатії 0
думки 2.8K
Голосів 0
Мені потрібна допомога з використанням можливості імпорту кількох зображень у KUTools Plus для Excel. 
У мене є понад 100 зображень чеків (різних розмірів і пропорцій), які я хочу імпортувати в клітинки одного стовпця на аркуші Excel. Однак, коли я використовую утиліту ("Імпорт і експорт | Імпорт зображень"), я отримую повідомлення про помилку: 
     «Не вдалося імпортувати 25 зображень. Можливо, висота зображень більша
       ніж 409 точок або ширина зображень перевищує 1342 точки».
Я не зовсім впевнений, що це мені говорить, але я припускаю, що це означає, що будь-яке зображення, висота якого перевищує 409 точок або ширина більше 1342 точок (чи те й інше?), не можна імпортувати взагалі.  
Отже, я спробував це ще раз, але -- цього разу -- я зробив стовпець набагато ширшим, а в утиліті я зробив вибір відповідно до "розміру клітинки". Усі зображення були правильної ширини, але всі були стиснуті вертикально, тому вони були занадто короткими! Тож я зробив це знову, але зробив клітини вищими. Цього разу всі зображення точно підходили до клітинок, але все одно були непропорційними. Наступний варіант був не набагато кращим, оскільки він вимагав вказати як висоту, так і ширину, що, як я вже знав, створить ще один безлад. Я не міг зрозуміти, як змусити його обмежити лише висоту чи лише ширину та зберегти ті самі пропорції, що й оригінал.  
Отже, чи є спосіб змусити цю утиліту імпортувати кілька зображень, але змінювати розміри кожного, щоб зберегти ті самі пропорції, що й оригінал? (Скажімо, розміром 1/2 або 1/4?)  
Якщо ні, хтось може сказати мені, як це зробити?
Спасибі,
Пол
Переглянути повне повідомлення