By mimrkutools у суботу, 24 жовтня 2020 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 1
симпатії 0
думки 5.9K
Голосів 0
Привіт там,

Я є платним користувачем Kutools для Excel, і під час використання вашої програми я усвідомлюю помилку у функції вашої програми (Select Ті самі й різні клітини). Він не вибирає для всіх рядків унікальні значення. Будь ласка, перегляньте додану електронну таблицю, щоб побачити приклад. У вкладеному прикладі робочої книги є 2 аркуші, на аркуші 1 більше даних, ніж на аркуші 2, і коли я вибираю весь аркуш 1 і запускаю функцію SAME & DIFFERENT CELLS у вашій програмі, щоб отримати різні значення CELLS, виділені шляхом порівняння з аркушем 2, ваша програма пропускаючи так багато рядків, навіть якщо повторювані дані доступні на аркуші 2. 
Рядки, які ваша програма пропустила = 6, 7, 8, 9, 15, 16, 17 і так далі... Ці рядки Повторювані дані доступні на аркуші 2, але ваша програма не збирає їх, щоб показати різні значення клітинок.
Коли я запускаю функцію, щоб знайти різні значення в масових даних, вона пропустила таку кількість рядків, але коли я окремо вибираю ці пропущені рядки та повторно запускаю функцію, вона знаходить значення, що є неправильним.
Здравствуйте,
Чи можете ви спробувати створити деякі зразки даних у новій книзі, щоб продемонструвати проблему?
Якщо проблему можна повторити за допомогою зразка робочої книги, зв’яжіться з нами.
Please contact support@extendoffice. Com.
Спасибо заранее.
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення