Четвер, 27 серпень 2020
  4 відповіді
  6.4 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Привіт всім,
Я використовував кнопку «Надіслати електронні листи» на KUTools, щоб розсилати нагадування про наші рахунки нашим клієнтам. Я додав знімок екрана, як виглядає тіло електронної пошти, а також книгу, яка використовується для його створення. У тілі електронного листа є таблиця, яка створюється за допомогою HTML-коду в клітинці.

З останньою версією KUTools це перестало працювати. Замість створення таблиці, як ви бачите на скріншоті «Тило нагадування», він просто поміщає весь HTML-код у тіло, не створюючи таблицю. Маєте уявлення, що оновлено або як я можу це виправити?

Ціную вашу допомогу!
3 років тому
·
# 2177
0
Голосів
розстібати
Я щойно помітив, що вкладення не проходять. Вибач за те; але я опишу нижче.
У мене є колонка під назвою "Тило електронної пошти". Цей стовпець містить HTML у клітинці. Я вставив нижче те, що маю на увазі.

table, th, td {border: 1px solid black; padding-right:10px; padding-left:10px; border-collapse: collapse;} Номер накладної Дата виставлення рахунку МИ Дата Сума рахунку
<tr><td>KRN-123456</td><td>06/25/2020</td><td>06/20/2020</td><td>$100</td></tr>
<tr><td>KRN-987654</td><td>07/01/2020</td><td>06/27/2020</td><td>$100</td></tr>


У попередній версії KU Tools, коли я натискав «Надіслати електронні листи» і вставляв стовпець основного повідомлення електронної пошти в скриньку електронної пошти, він залучав і створював гарну таблицю в тілі листа. З останнім оновленням він просто втягує HTML-текст вище, не створюючи таблицю.

Сподіваюся, це допоможе пояснити.
Дякую!
3 років тому
·
# 2178
0
Голосів
розстібати
На жаль, ми розглянемо його та спробуємо покращити його найближчим часом.
3 років тому
·
# 2179
0
Голосів
розстібати
Привіт Excelfans!

Цінуйте відповідь. Будь-які оновлення щодо того, як це відбувається?
3 років тому
·
# 2180
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,
Якщо ви придбали програмне забезпечення, зв’яжіться з нами через .

У нас є швидке вирішення цієї проблеми. Спасибі.
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.