By petedefilippis@gmail.com у п'ятницю, 03 січня 2020 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 2
симпатії 0
думки 7.4K
Голосів 0
Я використовував функцію Kutools Plus у розділі «Книги та аркуші», «Об’єднати» > «Об’єднати всі робочі аркуші з однаковими назвами» в один аркуш із параметрами «Об’єднати за стовпцем», «Вставити лише значення» та «Вставити порожній стовпець перед кожним діапазоном».
Працював чудово. Потім мені довелося повторно вирівняти рядки на цьому аркуші, щоб усі літерали були в одному рядку на кожному робочому аркуші, оскільки вони значно відрізнялися, і мені потрібно
всі вони знаходяться в одному місці, щоб процес імпорту нижче по потоку до бази даних працював.

Тепер я хотів би зробити навпаки, якщо це взагалі можливо. Отримайте вихідні дані з Об’єднати> Об’єднайте всі робочі аркуші з однаковими назвами і об’єднайте їх назад у вихідну книгу з відповідними аркушами.

Чи є функція в Kutools Plus, щоб це сталося? Якщо так, будь ласка, покажіть мені, де я можу це знайти, якщо ні, будь-які пропозиції вітаються.

З найкращими побажаннями!
Здравствуйте,
Дякуємо, що зв’язалися з нами.
На жаль, у нас ще немає такої функції.
·
4 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Як об’єднати два файли Excel в один шляхом копіювання аркушів
Відкрийте робочі зошити, які потрібно об’єднати.
Виберіть робочі аркуші вихідної книги, які потрібно скопіювати в основну книгу. ...
Вибравши всі аркуші, клацніть правою кнопкою миші на будь-якій із вибраних вкладок, а потім натисніть Перемістити або Копіювати….
·
3 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення