By rajubedi1982@gmail.com у п’ятницю, 08 лютого 2019 р
Опубліковано в Kutools для Excel
відповіді 1
симпатії 0
думки 7.3K
Голосів 0
ДОРОГИЙ СЕР,

Я РАДЖУ БЕДІ З ІНДІЇ. Я ХОЧУ КУПИТИ ЦЮ ГАРНУ ДОДАТКУ В «KUTOOLS FOR EXCEL».
ЩО ЦЕ БУДЕ МЕНІ В ІНДІЙСЬКИХ РУПІЯХ І ЗРОБИТЬ ЗНИЖКУ, ЯКЩО МОЖЛИВО.

ДЯКУЮЧИ ТОБІ,
ГАРНОГО ДНЯ

З ПОВАГОЮ

РАДЖУ БЕДІ
ІНДІЯ
+ 91-9915266835
Здравствуйте,

Дякуємо, що звернулися до нас. Ми продаємо наше програмне забезпечення компанією MyCommerce (компанія Digital River), тому ми рекомендуємо вам купувати через MyCommerce (доступні варіанти замовлення: кредитна картка, PayPal, банківський/банківський переказ, чек/грошовий переказ, факс - кредитна картка, рахунок-фактура, покупка Замовте, *****) та отримайте рахунок-фактуру від MyCommerce.

Будь ласка, перейдіть до покупки https://shopper.mycommerce.com/checkout/cart/add/19827-16?quantity=1&linkid=eo&styleid=106922.

Назва ліцензії
Будь ласка, зверніть увагу на повідомлення у формі замовлення «Чи одержувач або ліцензіат такий самий, як деталі покупки? Якщо вибрати «ні», вам буде запропоновано надати інформацію про одержувача пізніше». Виберіть «Ні», щоб ви могли ввести ім’я клієнта в розділ «Інформація про одержувача». Вам просто потрібно ввести ім’я клієнта в поле Ім’я та Прізвище в Інформації про одержувача. І ви можете ввести свою інформацію в інші поля. Якщо ви придбали більше 10 ліцензій, він автоматично використовуватиме назву компанії клієнта як назву ліцензії.

Ми рекомендуємо під час розміщення замовлення вводити свою платіжну інформацію так, як вона відображається у виписці з рахунків вашої кредитної картки.
Якщо замовник, який робить замовлення, не є кінцевим користувачем, потрібно зняти прапорець біля опції «Одержувач або Ліцензіат – це те саме, що й Покупець».
Однак, якщо ви хочете отримати рахунок-фактуру, не копіюючи клієнта, будь ласка, введіть ту саму адресу електронної пошти для деталей покупки та інформації про одержувача.
Зверніть увагу, що ваше замовлення не буде завершено, доки ви не натиснете кнопку «Відправити замовлення» внизу сторінки підтвердження замовлення.

CD та завантажити
Програмне забезпечення завантажується в електронному вигляді, а компакт-диск є необов’язковим, якщо користувач купує його через MyCommerce.

Будь ласка, не соромтеся надсилати мені електронну пошту, якщо у вас виникнуть запитання чи проблеми. Дуже дякую.
·
5 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення