Середа, 05 грудень 2018
  1 відповіді
  5.6 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Я придбав та встановив надбудову Kutools для Excel за порадою свого керівника в кінці жовтня 2018 року. У мене ніколи не було проблем до встановлення надбудови, і проблема виникла відразу після встановлення. Під час роботи з кількома книгами Excel на двох моніторах, якщо я активую електронну таблицю на моєму основному вбудованому дисплеї, книга на моєму розширеному дисплеї постійно автоматично змінює розміри до типу відображення, що зменшується. Коли я повертаюся до додаткового дисплея, єдиний спосіб отримати таблицю для нормального відображення – це вибрати параметр розгорнути у верхньому правому куті екрана. Це не відбувається з жодною електронною таблицею на моєму основному вбудованому дисплеї і відбувається ТІЛЬКИ, коли я маю дві чи більше активних робочих книг і намагаюся працювати з будь-якою з них із додаткового монітора. Чи повідомляли інші про такі проблеми, і чи можете ви якимось чином допомогти мені вирішити цю проблему. Я запитав свого керівника, чи він коли-небудь відчував подібні проблеми, і він сказав мені, що не відчував нічого подібного, працюючи вдома, використовуючи подвійні монітори, але зіткнувся з подібною проблемою під час використання проектора на одному з сайтів нашого клієнта.
5 років тому
·
# 1803
0
Голосів
розстібати
Здравствуйте,

1. Спробуйте спочатку вимкнути всі інші надбудови в менеджері надбудов Excel.
2. Будь ласка, переконайтеся, що у вас є остання версія.

Ви можете зв’язатися з нами через .

Спасибо заранее.
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.